Порошенко з Брюсселя: до річниці повномасштабного вторгнення росії готується окремий пакет санкцій

Петро Порошенко повідомив з Брюсселя, що найближчим часом будуть запроваджені нові санкції проти росії. Він зазначив, що тема санкцій разом із постачанням озброєння була однією з пріоритетних на зустрічах у штаб-квартирі НАТО, Європарламенті та Єврокомісії. 

«Зараз ви знаєте, що готується пакет санкцій до саміту Україна-ЄС. Більшість з них будуть секторальні і персональні. До 24 лютого, до річниці вторгнення буде ще один пакет санкцій», – повідомив Порошенко. 

«Ми намагалися зробити все можливе, щоб позакривати будь-які шляхи уникнення санкцій. Збільшити відповідальність для тих, хто порушує санкції, і зробити дуже важливі кроки – починаючи від золота, щоб не дати росіянам реалізувати свої золоті запаси, які зберігаються на території росії, і закінчуючи ядерним паливом. Перешкодити можливості контрабандного транспортування російської нафти і скрапленого газу на ринки Індії і Китаю. Це конкретна розмова», – зауважив п’ятий Президент. 

«Мета – вдвічі зменшити російський експорт. Був 580 млрд, має бути 290, не більше. Поєднання двох факторів – збільшення потужності Збройних Сил і жорсткого санкційного режиму – є найбільш ефективним засобом зупинити війну», – переконаний Порошенко.