ППО, літаки, ракети великої дальності і танки – про що Порошенко говорив у Європарламенті

Петро Порошенко у Брюсселі під час зустрічі з депутатом Європейського парламенту, головою делегації Європарламенту в комітеті Асоціації ЄС-Україна Вітольдом Ващиковським закликав пришвидшити постачання Україні новітнього озброєння.

«Нові системи протиповітряної оборони, літаки, ракети великої дальності. Усе це Україна потребує разом з танками та бронетранспортерами. Про це наголосив на зустрічі з Головою Делегації Європарламенту у Парламентському комітеті асоціації Вітольдом Ващиковським. Ми обговорили надання Україні польських танків Leopard 2. Наш шлях до їх отримання вже коротший!», – написав Порошенко у Facebook.

Він також подякував Вітольдові Ващиковському та всьому польському народу за важливу польську допомогу під час російського вторгнення.

«Ми обговорили способи подальшого послаблення росії і посилання економічного тиску на економіку країни-агресора. Звичайно за всі злочини проти українців буде невідворотнє покарання, зокрема трибунал», – повідомив п’ятий Президент.

«Мій месидж до всього істеблішменту в Брюсселі: повноправне членство України в Європейському Союзі та НАТО пришвидшить нашу перемогу і зміцнить безпеку всього континенту», – наголосив Порошенко.

Він також висловив вдячність Європарламенту за постійну підтримку нашої держави як у відсічі російської агресії, починаючи з 2014 року, так і на шляху реформ, зміцнення стійкості держави, демократичних інституцій, політичного плюралізму та верховенства права.