Вікторія Сюмар оголосила збір коштів на комплекс БПЛА «Посейдон» для артилеристів 43-ї бригади, половину оплатить Фонд Порошенка

Народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Вікторія Сюмар оголосила збір коштів на комплекс БПЛА «Посейдон» для артилеристів 43-ї бригади, яка дислокується на Київщині. Вартість комплексу із трьох безпілотників та станції управління 340 тисяч євро, половину з них сплатить Фонд Порошенка.

«Я не сприймаю фразу: треба вмирати за Україну. За Україну треба жити і вбивати її ворогів. І тому ми взялися за дуже амбітну справу – зібрати половину коштів на унікальний комплекс безпілотників «Посейдон», який є очима для нашої української артилерії. Комплекс – це система управління і три «пташки». Він коштує 340 тисяч євро. Ми збираємо 170 тисяч, другу половину коштів оплачує Петро Порошенко», – пояснює Сюмар.

«Безпілотники – це найнеобхідніша річ в сучасній війні. Бо вони дають можливість бачити цілі і дають можливості їх вражати, без безпосередньої участі людини. Ми хочемо купити найкращий безпілотний комплекс «Посейдон» для артилеристів 43-ї бригади. До речі, «Посейдон» цілком може бути і ударним, тобто нести вибухівку і знищувати ворога», – написала Сюмар у Facebook.

«43-я бригада – це хлопці, які разом з 72-ю бригадою розбили і врешті витіснили росіян з-під Києва. І столиця повернулася до життя. До нормального життя має повернутися вся Україна! Зараз 43-я на Донбасі. Але ніхто не має сумніву – якщо ми не розіб’ємо росіян там, вони знову прийдуть сюди. Вони підуть так далеко, як ми їм дозволимо. Але ми – не дозволимо. Ми будемо справжнім тилом. Ми будемо донатити, волонтерити і купувати для ЗСУ те, що дає можливість вбивати ворога. Якомога більше ворогів», – наголошує Вікторія Сюмар.

«Допоможіть нам зібрати на комплекс «Посейдон», а ми потім покажемо відео, як за допомогою «Посейдонів» наші хлопці знищують техніку ворога!», – пише депутатка.

«5169330530160180 – картка БФ «Надійний тил» у ПриватБанку. Це цільовий збір лише під «Посейдони». Ми прозвітуємо про кожну копійку. Давайте разом зробимо так, аби швидше закінчити цю війну. Артилерія + «Посейдони» – це формула нашого успіху», – переконана Сюмар.