На Тернопільщині волонтери передали продуктові набори для пацієнтів Бережанського будинку-інтернату

Продукти харчування та засоби гігієни – пріоритетна потреба Бережанського психоневрологічного будинку-інтернату для дорослих, що у селі Краснопуща, де перебуває 70 пацієнтів-чоловіків. Частина з них – із територій, де ведуться активні бойові дії. Саме тому, волонтери передали для пацієнтів закладу продуктові набори із німецького міста Гослар, які зібрали місцеві жителі.

«Це допомога для людей з особливими потребами, людей похилого віку, яку нам надали німецькі партнери. Збір таких продуктових наборів, які містять не лише продукти харчування, а й засоби особистої гігієни, свічки, медикаменти тощо, відбувається в рамках акції, організованої до 1100-річчя міста Гослар “1100 пакунків для України», – розповідає волонтер Ярослав Футерко .

Він наголошує, що цей заклад обрали для допомоги, бо з державного бюджету, в умовах воєнного стану, значно скоротилися видатки на заклади соціального значення, а тому підтримати їх вважає своїм завданням.

Про важливість такої допомоги для їхньої установи наголосив виконуючий обов’язки директора психоневрологічного будинку-інтернату Андрій Кузів.

«В нашому закладі чотириразове харчування. На даний момент тут перебувають 70 пацієнтів. Зараз з продуктами трохи скрута, тому допомога волонтерів для нас дуже актуальна. Дуже дякуємо за небайдужість і розуміння, сподіваємося на подальшу співпрацю», – зазначив він.