У боях за Україну загинув депутат «Європейської Солідарності» з Черкащини Олександр Воробйов

Під час боїв за Вугледар загинув депутат «Європейської Солідарності» у Чорнобаївській селищній раді Олександр Воробйов.

Олександр Трохимович – учасник бойових дій (Афганістан), добровольцем воював в зоні АТО/ООС на ротаційній добровольчій основі з 2017 по 2021 рр. До російського повномасштабного вторгнення працював тренером у Чорнобаївському районному центрі дитячої та юнацької творчості.

Роман Сущенко, перший заступник голови Черкаської обласної ради, пише у Facebook: «Знав його особисто. Востаннє бачилися влітку перед війною. Олександр Трохимович, маючи всебічний і багатий бойовий досвід, тренував та виховував молодь Чорнобаївщини та Золотонощини. Разом з побратимами збудував на рідній землі справжній навчально-тренувальний табір. Оснастив його смугою перешкод, звів ряд будівель, схожих до тих, що на окупованій Донеччині, і постійно тренував молодих і досвідчених воїнів, вдосконалюючи бойові навички. Вишкіл від Трохимовича передбачав тактику ведення боїв у місті, на відкритій та пересічній місцевості, вихід з оточення, наступ, розвідка. Разом зі своєю командою неодноразово брав участь у військово-спортивних змаганнях загальнонаціонального та регіонального рівнів. Досконало володів усіма видами холодної та вогнепальної зброї і уміло передавав свій досвід молоді. Навички та знання отримані під час вишколу неодноразово рятували життя нашим воїнам. Сам Олександр Трохимович, був надзвичайно скромною людиною. Як більшість українських героїв».

«З перших годин повномасштабного вторгнення пішов воювати. Зі слів бойових побратимів, постійно надавав поради, підставляв плече і прикривав спини. Кілька разів потрапляв в оточення, але завжди повертався майже неушкодженим. Так сталося і минулого тижня. Кілька діб усі ми жили надією та сподіваннями, що Трохимовичу поталанить і цього разу. Проте жахлива звістка сьогодні смутком наповнила серця, тих, хто знав героя», – пише Сущенко.

На місці вишколу Трохимович заклав молодий фруктовий сад, це була його друга, після Перемоги, особиста мрія. Сад укорінився і вже навесні дасть цвіт, а восени принесе соковиті плоди.

Висловлюємо найщиріші співчуття родині та близьким загиблого.

Вічна пам’ять нашому Герою!