Артур Герасимов: участь представників росії та білорусі в роботі ПА ОБСЄ у річницю агресії – це цинізм

Співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов з трибуни парламенту закликав народних депутатів ухвалити звернення Верховної Ради до ПА ОБСЄ щодо неприпустимості участі членів парламентів російської федерації та білорусі в роботі статутних органів організації.

«Кремль вбиває українців кожного дня, кремль руйнує нашу країну кожного дня. При цьому руйнує цивільну інфраструктуру для того, щоб зробити життя українців нестерпним», – сказав Герасимов.

«Кремль провокує світову продовольчу кризу. І одночасно росія хоче, щоб всі в Європі повернулися до ситуації «бізнес як зазвичай». На жаль, в деяких моментах це їм вдається. Тому що деякі країни Європи дають їм візи, не дивлячись на те, що вони в санкційних списках» – додав він.

«Представників країни – агресора росії і білорусі допускають до участі у всіх подіях ПА ОБСЄ. Цинізм цієї ситуації в тому, що це все відбудеться якраз у річницю повномасштабного нападу, який відбувся 24 лютого 2022 року», – зауважив співголова фракції.

«Ми вважаємо, що така ситуація є неприпустимою, і я звертаюся до всіх одноголосно підтримати це звернення. Це не просто звернення Верховної Ради, це – чіткий план дій, який ми пропонуємо нашим міжнародним партнерам стосовно таких ситуацій, де чітко прописано, як ми бачимо протидію представникам країни – агресора. А також це чіткий сигнал всієї Верховної Ради до міжнародного співтовариства: не треба зараз давати поступки тим, хто продовжу вбивати», – наголосив Герасимов.