Порошенко під час зустрічі з послом КНР закликав Китай сприяти припиненню російської агресії проти України

Пʼятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Фанєм Сяньжуном.

У ході бесіди Посол представив політичну позицію Китаю щодо України та роз‘яснив бачення Пекіном т.зв. мирних ініціатив, оприлюднених 24 лютого. Посол КНР поінформував про перші результати візиту лідера КНР Сі Цзіньпіна до Москви та очікування від проведених переговорів.

У цьому зв‘язку Петро Порошенко наголосив на важливості проведення ближчим часом діалогу на найвищому рівні між Києвом і Пекіном. Він висловив вдячність за підтримку Китаєм суверенітету, незалежності і територіальної цілісності України.

П‘ятий Президент закликав Китай скористатися вікном можливостей і сприяти створенню умов для припинення російської агресії у порушення Статуту ООН, виведення російських окупаційних військ та повного відновлення територіальної цілісності України в рамках міжнародно визнаних кордонів.

Сторони домовились про подальші контакти з метою розвитку двосторонніх відносин в інтересах відновлення миру, безпеки і стабільності у регіоні та світі.