«Солідарна Молодь» зібрала медичний вантаж для військових шпиталів на Схід, волонтери відвезуть їх у медзаклади

Активісти ВГО «Солідарна Молодь» разом з Мариною Порошенко зібрали вантаж для військових шпиталів у Донецькій та Харківській областях. Медикаменти, кровоспинні засоби та інше спорядження, яке замовили медики, відвезуть у лікарні на Сході вже завтра – повідомила Марина Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

«Щодня військові шпиталі рятують життя сотням поранених захисників та цивільних громадян. Тому мають постійну потребу в кровоспинних засобах, антибіотиках, перев’язувальних матеріалах, розчинах для переливання крові та внутрішньовенних ін‘єкцій, катетерах, медикаментах та засобах для дезинфекції», – пояснює Марина Порошенко.

За її словами, вже більше року волонтерський склад у партійному офісі «Євросолідарності» працює у форматі волонтерського хабу, щоб одягти, нагодувати, полікувати та зігріти кожного, хто цього потребує.

«І так триватиме до нашої перемоги. А сьогодні ми сформували новий вантаж за тим переліком потреб, який надали лікарі військових шпиталів Донецької та Харківської областей і вже завтра все це разом з волонтерами Солідарна Молодь вирушить до медичних закладів», – пише вона у Facebook.

«Продовжуємо робити все можливе, щоб наші захисники якнайшвидше повернулися до своїх родин з перемогою», – наголошує Марина Порошенко.