Ірина Геращенко та Марія Іонова привезли допомогу у Краматорськ і зустрілись із легендарними «Едельвейсами»

Народні депутатки з фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко та Марія Іонова привезли допомогу військовим та шпиталям на Сході. Про це розказала співголова фракції «ЄС» Ірина Геращенко в ефірі телеканалу «Прямий» під час включення з Краматорська. 

«Зараз я тут не сама, це Краматорськ і поряд зі мною абсолютно круті хлопці, це знаменита 10-та бригада «Едельвейсів», від якого путіна і кремлівців тіпає. Наші штурмовики, які сьогодні стоять під Бахмутом. Ми з Марією Іоновою завезли гуманітарну допомогу – дуже потрібні сьогодні шини на цих фронтових дорогах, просто покалічених», – розповідає Геращенко. 

Бійці «Едельвейсів» звернулися до українців із проханням – кажуть, для ефективного знищення русні, у тому числі під Бахмутом, потрібно багато дронів. 

«Десятка» тримається, 108-й батальйон тримається, всі бригади тримаються, всі молодці. Українські воїні – це найсильніші воїни, окупанта б’ють, вбивають, знищують. Потрібно якнайбільше дронів – це життя кожної людини. Я вважаю, що ліпше купити десять дронів, п’ятнадцять, двадцять, сто, але головне, що це рятує життя. Завдяки дронам ми йдемо вперед, а не назад. Давайте нам дрони, ми будемо окупанта на фронті нищити. Вони допоможуть пришвидшити нашу допомогу», – каже український боєць. 

«В «десятці» є легендарний «Скиба», який саме з дронів знищив більше 500 окупантів», – пояснила Геращенко. 

«Справа Громад» збирає гроші на Посейдони, це дуже круті комплекси БПЛА, які купують спільно з Фондом Порошенка. Вони допомагають нищити ворога. Колеса теж потрібні. Сьогодні ми привезли допомогу не лише «десятці», а й 110-й бригаді. Це «Старлінки». Передали потужні генератори від European People’s Party – дякуємо за акцію «Солідарна зима». Солодощі і медицина від нас з Іриною Фріз та Іванною Климпуш-Цинцадзе. А на дрони збираємо і закликаємо всіх, хто хоче якнайшвидшої перемоги, допомагати ЗСУ», – говорить Ірина Геращенко. 

«Ми також беремо на себе зобов’язання з Марією зібрати на дрон. А ще ми побували у військових госпіталях. На Харківщині поблизу лінії фронту багато лікарень, госпіталі стають військовими, туди привозять поранених і там теж потрібна допомога, потрібне операційне обладнання, ліжка. Привезли сьогодні ми і медикаменти, і обладнання в госпіталі», – розповідає Ірина Геращенко. 

«Сьогодні є великий дефіцит військових медиків. Ми були приємно вражені зустріти в такому госпіталі наших партійців, які з Чернівців приїхали під час своєї відпустки за свій рахунок допомогти військовим лікарям», – повідомила співголова фракції.