Ірина Геращенко та Марія Іонова привезли допомогу військовим шпиталям на Сході

Народні депутатки з фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко та Марія Іонова привезли військовим шпиталям станцію для переливання крові, вакуумний аспіратор, ліки, респіратори, санітайзери та одяг для поранених.

Про це співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко написала на сторінці в Facebook.

«Лікарні в Донецькій і Харківській областях поблизу лінії зіткнення перепрофільовуються в військові шпиталі. Військових медиків поранені називають ангелами в пікселях. Старенькі операційні працюють з потрійним навантаженням, сюди привозять поранених з найтяжчих напрямків, звідси евакуаційні автомобілі мчать далі, перевозять воїнів в тилові медзаклади на довге лікування і реабілітацію», – написала вона.

Ірина Геращенко разом з Марією Іоновою заїхали в шпиталь на Харківщині. «Завезли таку потрібну станцію для переливання крові, вакуумний аспіратор, ліки, респіратори. Дякуємо Благодійний фонд «Коло» Віктор Кривенко Володимир Нечипорук. Передали також костюми для медиків, санітайзери, одяг для поранених», – зауважила співголова фракції.

Вона наголосила, що під час поїздок завжди важливе спілкування про зарплати військових медиків, забезпечення медобладнанням і препаратами, харчування поранених. «Повертаємося з завданнями і ідеями», – додала Геращенко.

Вона також зазначила, що в шпиталі депутатки були раді зустріти члена політичної партії «Європейська Солідарність», лікарку з Чернівців Ольгу Кобевко, яка у свою відпустку приїхала допомогти колегам.

«Не було жодного місця на фронті, де б ми не зустріли партійців «Європейської Солідарності», які в перші дні війни пішли добровольцями захищати Україну. Микола Кітченко, дякуємо за все!», – наголосила Геращенко.