Відновлення експорту, фінансова підтримка та відбудова України: Порошенко візьме участь в Європейському Економічному Конгресі

Наступного тижня п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко візьме участь у 15-му Європейському Економічному Конгресі у польському місті Катовіце.

Заплановано виступ Петра Порошенка на сесії щодо політичної, економічної підтримки та повоєнної відбудови України, участь у дискусії високого рівня на тему місця України у безпековій системі після війни. Під час Конгресу також відбудеться низка двосторонніх зустрічей з представниками інституцій Євросоюзу та Польщі.

Головна мета п’ятого Президента – посилення та пришвидшення західної військової допомоги для звільнення окупованих територій, фінансово-економічна підтримка України, в тому числі вирішення проблем з експортом сільськогосподарської продукції на ринок ЄС, забезпечення позитивного рішення про початок переговорів про вступ до Євросоюзу до кінця 2023 року та прискорення членства України в НАТО.