Київська облрада підтримала пропозицію «Євросолідарності» про заборону діяльності московської церкви – депутат від «ЄС» Роман Титикало

Київська обласна рада ухвалила рішення про заборону діяльності УПЦ Московського патріархату на Київщині. Про це повідомив депутат Київської обласної ради від «Європейської Солідарності», голова комісії з питань екології, природокористування, мисливства, водних ресурсів, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій Роман Титикало на сторінці у Facebook.

«Сьогодні Київська обласна рада підтримала проект рішення фракції «Європейська Солідарність» Київщини щодо заборони діяльності УПЦ Московського патріархату», – зазначив він.

«Депутати обласної ради вважають діяльність релігійних організацій (об’єднань), які мають доведений церковно-канонічний зв’язок з країною-агресором (росією) такою, що порушує державні інтереси та загрожує національній безпеці», – підкреслив Роман Титикало.

«Вважаємо, що та території України не може діяти релігійна організація, яка фактично контролюється країною-агресором та підтримує її злочини», – пише депутат. Він також повідомив, що Київська обласна рада просить Верховну Раду України невідкладно розглянути законопроєкти про заборону діяльності УПЦ МП.