Генерал-лейтенант Віктор Кононенко склав мандат депутата Київради заради захисту України

Депутат з фракції «Європейська Солідарність» у Київраді, генерал – лейтенант Віктор Кононенко склав мандат, аби повністю присвятити себе службі у Збройних Силах України.

«Іноді для того, щоб зробити щось добре, потрібно повністю на цьому зосередитися. Принципи, переконання і пріоритети лишаються незмінними:

  • Звільнення України від орди.
  • Побудова незалежної європейської держави, основу якої становитимуть Армія, Мова і Віра.

Дякую фракції «Європейської Солідарності» в Київській міській раді і кожному депутату окремо за те, що був і лишаюсь членом нашої потужної команди. Ми обов’язково переможемо і все буде Україна!!!», – написав Віктор Кононенко у Facebook.

Фракція «Європейська Солідарність» у Київраді дякує за роботу Віктору Іонасовичу і бажає міцного здоров’я та успіхів у боротьбі за нашу державу на фронті.

Нагадаємо, це вже другий генерал з команди «Європейської Солідарності», котрий складає свій мандат на користь служінню Україні на передовій. Раніше у Верховній Раді України достроково припинив повноваження народного депутата України з фракції «Європейська Солідарність» генерал – лейтенант, Герой України, легендарний десантник Михайло Забродський.

Після 24 лютого 2 214 партійців «Європейської Солідарності» пішли захищати Україну у Збройні Сили України та сили тероборони, 45 з них загинули в боях за Україну.