Відсторонення секретаря Полтавської міськради це продовження демонтажу місцевого самоврядування – заява «Європейської Солідарності»


«Європейська Солідарність» змушена констатувати, що в День Державності  країна знову має спостерігати процес демонтажу елементів державності, зокрема місцевого самоврядування.

Відсторонення  секретаря Полтавської міської ради, в.о голови Андрія Карпова від ведення засідання ради у його присутності відбувалося без законних підстав, а отже є порушенням закону.

На жаль, подібні порушення ми вже спостерігали в багатьох інших містах, зокрема в Чернігові, Рівному, багатьох інших місцевих радах, які не контролює влада, бо виборці мали іншу волю щодо місцевого самоврядування.

В 2020 році «Слуга народу» програла місцеві вибори, отримавши розгромний результат в багатьох обласних і місцевих радах, не спромігшись провести жодного мера від своєї партії. Люди тоді показали команді Зеленського жовту картку . Зараз, під егідою воєнного стану, Банкова системно знищує децентралізацію, одну з найуспішніших проєвропейських реформ, проведену нашою командою.

Водночас ми чуємо зауваження наших виборців щодо роботи полтавської команди і особисто Андрія Карпова.

Партія вважає, що курс Олександра Мамая не може бути продовжено, що Полтава потребує зміни корумпованих представників його команди і якісного управління містом.

Також фракція «ЄС» в Полтаві отримала чіткі установки щодо позиції із заборони московського патріархату в місті, пріоритетної уваги допомоги армії та особливо полтавським підрозділам ЗСУ, відповідної політики історичної памʼяті, які сповідує «Європейська Солідарність». 

Всі рішення в міськраді мають відбуватися у чіткій відповідності до законів України. 

Очевидно, що «Слуга народу» розставляє своїх людей на ключові посади, аби в тому числі зосередити в своїх руках всі бюджетні фінансові потоки. Замість боротися з корупцію в центрі і на місцях, влада цементує авторитаризм через незаконні рішення.