Порошенко привіз дрони журналістці «5 каналу» Ірині Шевченко, яка воює у батальйоні «Сармат»

Журналістка «5 каналу» Ірина Шевченко пішла на фронт ще за рік до повномасштабного вторгнення, у березні 2021 року. Як розповіла Ірина в одному з інтервʼю, не змогла бути осторонь цієї війни. 

Ірина, яка народилась у Криму, приєдналась до 21-го окремого мотопіхотного батальйону «Сармат». У 2014 року він сформувався як добровольчий підрозділ з мешканців Херсонщини. Зараз батальйон входить до складу 56-ї окремої мотопіхотної бригади. 

Першу ротацію Ірина відбула у Пісках на Донеччині. Росіяни штурмували селище поблизу ДАПу, буквально стираючи його з землі. Вороги обстрілювали всіма видами зброї, окрім атомної, застосовуючи тактику «випаленої землі», розповідає журналістка: «120-ті міни ми взагалі не рахували. Танки, «гради», «гіацинти», фосфор, «запальнички», «Солнцепек». 

«У цій ситуації наші хлопці протрималися, дали можливість нам підготувати резерви, зібратися і на Харківському фронті, і на Херсонському», – пояснює Ірина. 

Петро Порошенко у черговий приїзд до військових на Донеччину виконав замовлення і від бійців «Сармату», які зараз стоять на Бахмутському напрямку. БПЛА «Mavic», які екс-міністр оборони зневажливо називав «весільними дронами», допомагатимуть військовим з ближньою розвідкою. «Ірина Шевченко працювала з нами на 5 каналі і зараз залишається потужним представником у Збройних Силах України. Там, де було спекотно і небезпечно, –  Ірина була там», – говорить Порошенко. 

«Я хочу подякувати Ірині, бо початок повномасштабної агресії  24 лютого вона зустріла у Донецькій області, даючи відсіч російському агресору. Вона робить дуже непросту роботу у батальйоні «Сармат», – зазначає Порошенко. 

«Дякую вам за «Мавіки». Дякую вам, Петро Олексійовичу, за підтримку армії, починаючи з 2014 року», – відповіла Ірина  і вручила Порошенку свій шеврон: «Це вам на згадку про ще один вимір роботи 5 каналу на перемогу». 

Наостанок Ірина Шевченко ділиться, що б хотіла робити після перемоги. Каже: закохалась у Донецький край, він прекрасний, тому мріє розвивати тут туризм. Але спочатку треба викинути з Донбасу і з усієї України ворога.