Стало відомо, що Порошенко привіз легендарним «едельвейсам»

10-та окрема гірсько-штурмова бригада «Едельвейс» воює на найгарячіших ділянках східного фронту. Петро Порошенко не вперше приїжджає до хлопців – тут вже всі стали друзями і побратимами, пояснює пʼятий Президент. 

Цього разу «десятці» привезли тентовану вантажівку DAF, лазне-пральний комплекс, пікап JAC та 4 дрони Mavic. 

Вантажівку отримали воїни-зенітники. Командир батареї говорить: «наше завдання – прикривати хлопців з повітря. Вантажівка буде гарним замінником ЗІЛ-131 та 66-х ГАЗонів. В неї більша прохідність, економічність і мобільність. Вона тентована, в неї високі борти», – пояснює переваги автівки військовий. 

Степан Барна, який воює в «десятці», розповідає: пікап JAC – це машина для мобільності передових груп, для пересування безпосередньо на місця проведення бойових завдань. 

Порошенко, вручаючи ключі комбату, говорить – пікап привіз йому на прохання Степана Барни, і додає: «коли проста піхота так любить свого комбата, це дуже цінно». 

Тим часом Степан Барна оглядає лазне-пральний комплекс, пояснює – для піхоти він дуже потрібен. «Я вам скажу з власного досвіду – для того, щоб хлопці, які перебували пару тижнів на позиціях, взимку помилися, ми їхали за 50 км. Іншої можливості не було», – каже військовий. «Окремо хочу подякувати Фонду Порошенка, який долучився до спільної акції по «Мавіках», – додає Барна. 

«10-та бригада – наша рідна, наша улюблена, з якою ми співпрацюємо і де працюють найсильніші, найміцніші воїни, яких ми дуже любимо. Ми намагаємося щоб у кожен приїзд у нас біли якісь «смаколики». Я дуже добре згадую як ми зустрічали Різдво в 10-ці. Сьогодні ми також приїхали не з пустими руками», – говорить Порошенко. 

«Робота волонтерів надзвичайно важлива. І не тільки з точки зору матеріального забезпечення. А й з точки зору моральної підтримки людей. Ця турбота є безцінною. Тому я хотів би, щоб внесок волонтерів не оцінювали у відсотках. І я також дякую Фонду Порошенка, який робить велику справу, щоб подвоїти або потроїти цей внесок», – говорить Степан Барна.