Гончаренко закликав центральну владу не лізти в місцеве самоврядування

Влада повинна припинити нищити децентралізацію та місцеве самоврядування. Про це сказав народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко з трибуни парламенту.

«Це знущання, після вчорашнього голосування, яким ви зробили перший крок для того, щоб забрати гроші місцевого самоврядування, знищити децентралізацію зараз говорити про те, що ми тут хочемо щось допомогти», – сказав депутат

«Нищиться децентралізація в країні. Подивіться, що відбувається: гроші забирають. Подивіться, нищиться місцеве самоврядування і міська рада в Чернігові. Подивіться на місто Рівне, де також відсторонений міський голова. Він може подобатися, не подобатися, але його обрали мешканці міста і на цьому крапка. Як обрали нас з вами громадяни України, як обрали президента України громадяни України. Подобається, не подобається – є президент, є Верховна Рада, є міський голова в Рівному, Чернігові, у інших містах. То припиніть уже туди лізти», – сказав депутат.

«Вам що, нема чим зайнятися? Подивіться, в зовнішній політиці що відбувається – радники Єрмака наговорили, наплювали вже в бік Індії і Китаю, кажуть: у них слабкий інтелектуальний потенціал. Та це, судячи з усього, у цих радників слабкий інтелектуальний потенціал, що вони таке несуть. Тепер розсварилися з Польщею. З головної трибуни світу президент атакує наших друзів. Припиняйте це», – зазначив він.

«Займіться своїми повноваженнями, наведіть лад у зовнішній політиці. Не лізьте в місцеве самоврядування, не забирайте гроші у громад. Не лізьте в те, в чому не розумієтеся і не маєте цим взагалі займатися», – закликав Гончаренко.

«Децентралізація – це дуже важливо, її ми маємо зберегти», – підкреслив депутат «Європейської Солідарності».