Ірина Фріз: парламент ухвалив постанову, яка захистить оборонні підприємства від тиску ДАСУ

Верховна Рада України ухвалила Постанову щодо підтримки оборонно-промислового комплексу України в умовах воєнного стану. Про це повідомила народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Ірина Фріз.

«Парламент зобов’язує Кабмін гарантувати виконавцям державних контрактів з оборонних закупівель компенсацію всіх економічно обґрунтованих витрат, пов’язаних із їх виконанням, а також суми прибутку у складі вартості (ціни) товарів, робіт і послуг оборонного призначення, відповідно до умов державних контрактів», – пише Фріз у Facebook.

«Ганьба уряду, який черговий зашквар влаштував своїми нормативними документами, які містять правову невизначеність, що в свою чергу фактично завдало удар по вітчизняному промисловому комплексу», – зауважує депутатка.

«Вимагаємо повернення години запитань до уряду в парламенті та його підзвітності. Воєнний стан вимагає від всіх компетентності та адекватності. А чи диверсія самоусунення уряду в цій ситуації, саботаж чи відсутність фаховості, мають з’ясовувати правоохоронні органи. Верховна Рада зробила політичний крок на захист українського ВПК», – пише Фріз.