Ірина Геращенко: отримуємо масові сигнали про невиплати бойових за серпень

Співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко повідомила, що народні депутати отримують інформацію про чергову затримку бойових виплат на фронті. Вона закликала військових повідомляти про такі факти, а урядовців прийти в Раду і прозвітувати про ситуацію у військах.

«Отримуємо масові сигнали про невиплати бойових за серпень. Але вже жовтень на носі. Й Армія воює без вихідних. Самі військові і їх родини почали писати це в соцмережах», – пише Геращенко.

«Європейська Солідарність ініціює негайне запрошення премʼєра і нового міністра оборони у ВР, аби заслухати про забезпечення Армії і питання всіх виплат. Час повертати годину запитань до уряду. А Кабмін має звітувати за свою роботу», – переконана депутатка.

«Звертаюся до військових, будь ласка, якщо у вас також не виплачені бойові за серпень – напишіть в приват номери підрозділів і частин, аби розуміти точну картину і розбиратися з цим. Звичайно, ми не будемо публічно використовувати ці дані, але маємо володіти фактажем для вирішення проблеми», – зазначає Ірина Геращенко.