Ірина Геращенко: «Євросолідарність» вкотре вимагає від керівнитцва ВР проголосувати закони по моспатріархату

Співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко повідомила на своєму телеграм-каналі, що фракція вкотре звернулася до керівництва Верховної Ради із вимогою поставити в порядок дений законопроєкти про заборону московського патріархату.

«На Рівненщині черговий скандал з московськими попами. Священик РПЦ не дозволив провести заупокійну Літургію за загиблим воїном у храмі на Сарненщині. Родина мала везти труну воїна за 18 кілометрів, у Свято-Покровський храм Сарнів», – зауважує депутатка.

«рпц продовжує виправдовувати війну і захищати окупанта. В цей час керівництво ВР і «слуги» відмовляються виносити в залу законопроєкти про заборону московської церкви в Україні», – констатує Ірина Геращенко.

«Скільки ще українців має загинути, аби в тилу припинили діяльність філії ФСБ в рясах. Європейська Солідарність направила листа на керівництво ВР і слуг з вимогою на найближче пленарне засідання виносити церковні закони. Досить зволікати. Заборона московської церкви – частина нашої майбутньої Перемоги», – переконана Геращенко.