У додатку Київ Цифровий розпочалося голосування за вулицю Гліба Бабіча – депутати Київради

Ініціативна група киян пропонує перейменувати вулицю Канальну на честь Воїна, українського поета, автора пісень, громадського діяча Гліба Бабіча, який загинув на фронті. Про це повідомляють депутати Київради з фракції «Європейська Солідарність». Як пояснює воїн-десантник, депутат Київради Олександр Погребиський, тепер за процедурою має відбутись громадське обговорення, яке відбувається в додатку «Київ Цифровий».

«Друзі, певен всі ви памʼятаєте Гліба Бабіча. Поет і Воїн. Він загинув, захищаючи нашу країну, але його слова і думки залишились жити в піснях. Стартувало голосування у додатку КиївЦифровий. Прошу підтримати. Він заслужив. Заходите в додаток, там наверху справа є «більше сервісів» — там «електронна демократія» — розділ «опитування» — там знаходите вулицю, нажимаєте «так», – пише депутат Київради Леонід Ємець.

Гліб Бабіч загинув у липні 2022 року біля Ізюма на Харківщині. До 2019 року був командиром взводу 10-ї ОГШБр. Після 24 лютого 2022 року став бійцем сил ТРО Києва. Написав понад 500 пісень та віршів.  7 пісень на вірші Бабіча виконує гурт Kozak System – «Подай зброю», «Сила і зброя», «Досить сумних пісень», «Свобода наче любов», «Мольфар», «Ті, що тримають небо над Різдвом» та «Не покинь».

Гліб Бабіч втілював в життя багато проєктів допомоги армії, зокрема останній його проєкт зі створеня комплексу оптико-електронної розвідки «Локі». Комплекси оптичної розвідки, які спроєктував Гліб Бабіч вздовж лінії фронту, врятували багато життів українських воїнів.

Посилання для голосування: https://kvd.page.link/4ubpZdUeUbLbUcdS8