Робота для перемоги України. Звіт фракції «Європейська Солідарність» за 2023 рік

Для України є одна об’єднуюча мета – перемога у війні за виживання і майбутнє.

Формула української Перемоги – Армія, Мова, Віра, ЄС і НАТО = Україна.

Складові цієї формули – ефективне використання українських можливостей і здобуття підтримки на шляху до НАТО і ЄС. Підтримка української армії, відповідність критеріям членства в НАТО і ЄС, розвиток української економіки, захист українського гуманітарного простору.

Це визначило пріоритети нашої роботи у Верховній Раді України (за підтримки наших фракцій у місцевих радах), а також на міжнародних майданчиках.

У кожному з цих пріоритетів ми виступали із законодавчими ініціативами. Часто доводилось виступати захисниками уже здобутих раніше позицій. Адже спроби переглянути те, що було досягнуто в 2014-2019 роках, не наближають нас до ЄС і НАТО, а віддаляють. Навіть якщо це робиться під привабливою вивіскою і з рясним піар-супроводом. Тому так необхідна наша місія «парламентського спецназу» на сторожі європейських реформ. 

Пріоритети.

1. Підтримка Української Армії.

І під час бюджетного процесу, і відповідаючи на звернення бійців під час численних поїздок на фронт, ми вимагали підвищення грошового забезпечення військових. Зокрема виплат, пов’язаних з участю в бойових діях і її забезпеченні.

Ми пропонували джерела покриття цих витрат. Як за рахунок роздутих бюджетів «марафону» та «охоронних» органів, так і завдяки більш ефективній економічній і бюджетній політиці.

Ми тримали питання забезпечення військових під увагою суспільства, примушуючи владу реагувати. Одночасно виборювали кращі умови для військових – щодо збільшення відпусток, запровадження обов’язкового навчання тощо.

Зареєстровані за участю та авторства народних депутатів від фракції «Європейська Солідарність» законопроєкти визначаються широким спектром заходів, спрямованих на удосконалення військової сфери в Україні під час воєнного стану. Зміни в законодавстві охоплюють питання обробки даних для військового обліку та набуття статусу ветерана. 

Крім того, ініціативи націлені на ротацію військовослужбовців у зоні бойових дій, забезпечення грошового забезпечення та додаткових винагород, а також стимулювання ветеранського підприємництва та гарантування працевлаштування ветеранів війни. Узагальнено, ці ініціативи спрямовані на вдосконалення системи військового управління та соціального захисту військовослужбовців у сучасних умовах конфліктів.

Окрім безпосередньо законодавчої роботи, народні депутати України – представники фракції «Європейська Солідарність» працювали безпосередньо як благодійники та волонтери. За останній рік здійснено сотні поїздок у прифронтові райони з гуманітарною допомогою. Було ініційовано та підтримано сотні зборів на придбання обладнання та транспорту для окремих військових частин, які виконують бойові завдання на фронті.  

2. Європейська та євроатлантична інтеграція.

Вступ України до НАТО означатиме неможливість для росії продовжувати агресію – а отже, покладе кінець війні. Вступ до ЄС гарантуватиме демократичний розвиток України, творення конкурентоздатної економіки і доступ до ресурсів і можливостей найрозвинутішого спільного ринку світу.

Вступ до НАТО і ЄС означає відповідність критеріям, які збігаються на 95%. І в їх основі – верховенство права, рівність усіх перед справедливим законом, демократія, свобода слова, захист прав людини, подолання корупції, розвиток громад.

Це те, що робить Україну ефективнішою, конкурентоздатною, а значить – сильнішою і витривалішою.

Тому ми зосередились на досягненні відповідності Україною критеріям, необхідним для початку переговорів про членство в ЄС і забезпечення запрошення до членства в НАТО.

Ми робили наголос на необхідності ухвалювати європейські норми по суті, а не за назвою. Наші вимоги звучали в унісон із рекомендаціями наших партнерів. 

Якби не було згаяно часу на спроби влади видати вигідні для неї закони за «європейські» (наприклад, щодо добору членів Конституційного Суду України, повноважень антикорупційних структур тощо), переговори України з ЄС про членство мали би шанс уже розпочатись.

3. Економічний розвиток.

Руйнівні втрати, завдані повномасштабною війною, практично перекроїли українську економіку. Неможливо відродити, «як було». 

З іншого боку, виконання гасла довгострокових програм допомоги Україні, «відбудувати краще, ніж було» (build back better) має базуватись на різкому підвищенні ефективності використання власних можливостей України.

Допомога союзників дозволила Україні вистояти. Але ефективність подальшої допомоги – і перспективи самої України – залежать від умов, які країна створить для українських і закордонних інвесторів. Саме від цього залежатиме, чи українці і надалі отримуватимуть зарплату, і чи податкові надходження забезпечуватимуть бодай мінімум потреб.

Виходячи з цього, ми боремось із ставленням до роботодавців як «гусаків для общипування». Наші ініціативи були спрямовані на спрощення, а не ускладнення умов для роботи в Україні. На зниження, а не підвищення тиску на інвестора. Для прозорості і простоти роботи, а не схем і сваволі перевіряючих органів.

Чимало небезпечних ідей вдавалося знешкодити на робочих групах, при роботі в комітетах, приверненням уваги громадськості. Якщо дурниці не вдавалося відвернути цілком – пом’якшувався їх вплив на економіку.

Ми підтримували та відстоювали права волонтерів, щоб вони могли допомагати Україні боротись.

4. Підтримка українського простору.

Те, що робить нас українцями – прагне знищити росія. Тому тим більше важливо зберігати і розвивати українську мову, українську культуру, захищати віру. 

В усіх цих питаннях ми не дозволяли зробити Україну і українське предметом торгів, недоладних компромісів. 

Навпаки – працювали над тим, щоб викорчувати щупальця русского міра, продовжувати, а не зупиняти деколонізацію. І щодо заборони в Україні московської церкви як загрози національній безпеці. 

Докладали зусиль для збереження кіно дубляжу, частки української мови на телебаченні та простору для української музики у публічних місцях. 

І щодо спрямування коштів на якісний культурний продукт, а не низькопробні серіали, які роками культивували меншовартість. Ми боролися за повернення функції іномовлення, припинення фінансування за державний кошт олігархічних каналів, відновлення свободи слова, зокрема, виступали за припинення повноважень представника проросійської колони як Голови Комітету Верховної Ради України зі свободи слова, а також відновлення прав журналістів незалежних медіа. 

Важливою складовою нашої боротьби за правильне наповнення інформаційного простору в нашій державі, забезпечення доступу громадян до правдивої та збалансованої інформації стали ініціативи щодо відновлення повноцінного та об’єктивного функціонування телеканалу «Рада» як парламентського, а не маніпулятивного каналу.

Ми знайшли можливості для пошуку оптимальних варіантів відстоювання українських інтересів та виконання необхідних для євроінтеграції умов щодо прав національних меншин. 

Ми виступили проти паплюження і блюзнірства, пов’язаного із комерційним використанням і спробами паразитування окремих нерозбірливих бізнес-структур на символах опору і епізодах української війни за незалежність.

На жаль, рівень суб’єктності і якості роботи парламенту не витримує жодної критики. Верховну Раду, так само як і уряд, і інші державні інституції перетворено на філію президентського офісу, яка не може повноцінно виконувати функції законодавчого органу. 

Ухвалювати в цьому скликанні парламенту потрібні людям закони за таких умов в принципі складно, а на порядок складніше це робити депутатам опозиційної фракції – адже наші закони часто блокують просто через «неправильні» прізвища і партійність авторів. Зміст законодавчих ініціатив цікавить нинішню владу в останню чергу. 

Але навіть за таких обставин ми маємо реальний вплив і серйозні результати. Ці результати досягалися різними засобами – через суспільний тиск, який змушував владу погоджуватися на наші законопроєкти чи поправки, через співпрацю, внесення і ухвалення спільних законопроєктів від депутатів різних фракцій, через активну взаємодію з громадськими й експертними середовищами. 

Законодавчі ініціативи.

Загалом за 2023 р. було подано 223 проєкти законів, постанов і заяв, авторами або співавторами яких були депутати фракції «Європейська Солідарність».

У т.ч. 134 – законопроєктів (46 – виключно членами фракції «ЄС»), 88 – проєктів постанов (26 – виключно від «ЄС») і проєкт заяви.

З усіх законопроєктів, авторами або співавторами яких були депутати від «Європейської Солідарності», 20 стали законами. Ще 5 – вже прийнято і передано на підпис Президента України. 8 – було прийнято в І читанні (очікує або готується на ІІ читання).

Також у 2023 р. прийнято і підписано 34 постанови, авторами або співавторами яких були народні депутати від «Європейської солідарності».

Чимало наших ініціатив лягли в основу альтернативних законопроєктів від правлячої партії, що підтверджує їх актуальність.

На жаль, низка законодавчих ініціатив не були підтримані, зокрема які мали на меті відновити виплати всім військовим, захистити місцеве самоврядування і залишити ПДФО громадам. Продовжуємо боротьбу за заборону московської церкви і саме нашими зусиллями законопроєкт прийнято в першому читанні і триває робота над підготовкою його до другого читання з метою безапеляційної її заборони як загрози національній безпеці. Продовжуємо боротися за автоматичне отримання учасників бойових дій військовослужбовцями.

У порівнянні зі «Слугою народу» фракція «Європейська Солідарність» працювала інтенсивніше. Так, за 2023 р. (1.01.2023-25.12.2023) «слугами» (одноосібно або разом з депутатами інших фракцій) подано 1222 проєктів законів, постанов і заяв. У розрахунку на одного депутата від СН (а їх всього, станом на грудень 2023 – 235) – це лише 5,2 проєкти за рік. У свою чергу, в розрахунку на одного депутата від «Європейської солідарності» (223 проєкти на 27 депутатів) показник законотворчої активності в 2023 р. був значно вищим – 8,3 проєкти на одного депутата-члена фракції «Європейської Солідарності».

«Європейська Солідарність» на фронті і в допомозі.

Після 24 лютого 2022 року близько 2,5 тисяч партійців «Європейської Солідарності» пішли захищати Україну у Збройні Сили та сили тероборони. На жаль, ми втратили у війні 74 партійці.  

Допомога фронту є однією з ключових задач для «Європейської Солідарності». 

З коштів Державного бюджету України, отриманими на фінансування статутної діяльності партії, «Європейська Солідарність» спрямувала понад 54 млн грн на здійснення заходів із забезпечення оборони України від військової агресії російської федерації та забезпечення безпеки населення, а 28,3 млн грн – на закупівлю 43 вантажних автомобілів «DAF 4х4» різної комплектації. Закуплені Партією вантажні автомобілі «DAF 4х4» доставлені на територію України та передані підрозділам Сил Оборони для здійснення заходів з відсічі ворожих сил російської федерації.

Одночасно Фонд Порошенка разом з волонтерами ГО «Справа Громад» загалом з початку повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року спрямував на підтримку ЗСУ 4 млрд 084 млн 126 тис грн. З них допомога власними коштами Петра Порошенка, його Фонду та підприємств Силам Оборони сягнула 3 млрд 486 млн грн.

Депутати «Європейської Солідарності» десятки разів відвідували наших захисників і прифронтові (насамперед деокуповані) громади, доставляючи допомогу як нашим захисникам, так і постраждалим від російської агресії.

Доставлялося спорядження, необхідне на фронті: різні види безпілотників (Mavic, FPV тощо), тепловізори, старлінки, 3D принтери, спеціалізовані батареї для дронів, акамулятори, генератори, ноутбуки, бусолі, карімати та спальники, комплекти  обмундирування, тактичні рукавиці, берці, розгрузки, радіостанції, маскувальні сітки, медикаменти, продукти харчування та інше.

Підтримуючи Сили оборони, наші партійці налагодили роботу потужних волонтерських хабів у всіх регіонах країни, – продовжуючи традиції нашої команди, започатковані з перших днів російсько-української війни з 2014 року. 

Всього, на сьогодні, функціонує 284 волонтерських хабів, створених партійцями, з яких 73 розташовані безпосередньо у офісах парторганізацій.

Волонтерські хаби мають два основних напрямки роботи – допомога військовим, ветеранам та членам їхніх родин і допомога внутрішньо переміщеним особам. 

Задля забезпечення потреб фронту партійці організовують збори та закупівлю дронів та FPV, тепловізорів, генераторів, амуніції та спорядження, автомобілів і реанімобілів, у тому числі броньованих, терміналів Starlink, засобів зв’язку, засобів обігріву, засобів особистого користування – хімічні грілки, устілки, термобілизна, окопні свічки, а також різноманітних ліків, медичних засобів та обладнання і продуктів харчування. У волонтерських центрах виготовляються маскувальні сітки та кікімори, які допомагають військовим залишатися непоміченими. Також матеріальну, психологічну, правову та всебічну підтримку отримують родини військовослужбовців, ветеранів та загиблих.

У підтримці внутрішньо переміщених осіб, пріоритетна увага надається забезпеченню базових потреб людей, а також допомозі їм у пошуку можливостей налагодити звичне життя та побут у нових умовах. Для цього партійці не лише забезпечують ВПО гуманітарною допомогою, а й надають юридичні, психологічні консультації, допомагають із пошуком роботи, перекваліфікацією та вирішенням соціально-побутових питань. 

У Львівській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Київській та Полтавській областях партійцями та народними депутатами за підтримки міжнародних  організацій також реалізовується проєкт SHELTER для дітей та жінок з числа внутрішньо переміщених осіб, метою якого є не тільки гуманітарна, психологічна чи юридична підтримка, але і сприяння повної адаптації та інтеграції таких людей в нові громади, освоєння нової професії тощо.   .

Підтримка Української Армії.

Велика частина законопроєктів, поданих саме депутатами «Європейської солідарності», спрямовані на посилення обороноздатності держави, та/або на вирішення найбільш нагальних проблем українських військових.  

Головні з них стосуються врегулювання виплат військовим, надання їм відпусток, принципового спрощення і переведення у цифровий формат надання статусу учасників бойових дій. На вирішення останнього питання спрямовані, наприклад, законопроєкти №9681 та №9636. 

На соціальний захист військових, зокрема, спрямовані законопроєкти №10210 і №9447 (щодо збереження зарплат для військових), №9205, №9378 – щодо відпусток для військових, №9349 і №9680 – щодо гарантій пенсійного забезпечення і вислуги років для військових, а також для осіб, які перебували в полоні в окупантів. Проєктом №9180 спрощувалась реалізації рішень військово-лікарських комісій про визнання військовослужбовців непридатними до військової служби. А законопроєктом №9339 – звільнення з військової служби військовослужбовців, яких за станом здоров’я неможливо призначити на посади військової служби.

Законопроєктом №9320-1 пропонувалось покращити грошове забезпечення військовослужбовців у разі поранення, хвороби та звільнення військовослужбовців-жінок з меншим обсягом роботи. Законопроєктом №9447 – виплати середнього заробітку працівникам, призваним на військову службу, за рахунок Державного бюджету. Законопроєкт №10343 передбачав законодавчу базу для належного рівня медичного забезпечення Збройних Сил України.

У рамках обговорення проєкту Державного бюджету на 2024 рік народними депутатами від «Європейської Солідарності» подавалися пропозиції щодо збільшення фінансування Збройних Сил – замість витрат на правоохоронні органи, «телемарафон» та інші статті, не пріоритетні в часи повномасштабної війни.

Законопроєкт №9337 розширює статус учасника бойових дій на логістичне та медичне забезпечення, що брали участь у заходах під час військової агресії росії.

Законопроєкт №10093 передбачав надання додаткових підстав для відстрочки під час мобілізації та звільнення з військової служби під час воєнного стану. А проєкт №10194 – заміну (ротацію) особового складу військовослужбовців у зоні бойових дій.

Також зареєстровано законопроєкти, які стосувались державної політики у сфері оборони, серед них:

•​законопроєкт 9029 про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення кримінальної відповідальності за корупційні злочини, вчинені в умовах воєнного або надзвичайного стану;

•​Законопроєкт 9519 про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення кримінальної відповідальності за несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану;

•​Проєкт Постанови 9104 про визнання інституту військового духовенства РПЦ у складі збройних сил російської федерації та інших воєнізованих формувань міжнародною злочинною організацією;

•​Законопроєкт 9299 про внесення змін до пункту 10(2) Розділу ХІІІ “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про виконавче провадження”;

•​Законопроєкт 10113 про внесення змін до статті 14 Закону України “Про дипломатичну службу” щодо порядку призначення на дипломатичні посади.

Окремим важливим напрямком роботи «Європейської Солідарності» є створення умов для підтримки благодійниками і волонтерами Сил оборони України. Домоглися звільнення від сплати ПДВ, ввізного мита та акцизу товарів, що ввозяться благодійними та громадськими організаціями на митну територію та безоплатно передаються Збройним Силам України та іншим військовим формуванням; 

спрощеного декларування та пропуску через митний кордон, а також часткового (до кінця 2024 року) продовження пільг зі сплати ПДВ та ввізного мита при ввезенні безпілотників, тепловізорів, прицілів, приладів нічного бачення; 

скасування переліку товарів, робіт та послуг (постанова КМУ вже 16 місяців не приймалася), які можуть купувати (надавати) юридичні особи для Збройних Сил України та сектору оборони, без їх оподаткування податком на прибуток.

Ці та інші зміни проводились як через законодавчі ініціативи, так і поправки, подані і захищені в комітеті при розгляді законопроєктів.

Серед ініційованих законопроєктів №10078 і №10079 передбачали звільнення від ПДВ і ввізного мита імпорту безпілотних літальних апаратів. Законопроєктом №9006 пропонувалось збільшити видатки Державного бюджету 2023 р. на закупівлю озброєння і військової техніки. 

Деякі законопроєкти, подані депутатами «Євросолідарності», були спрямовані на полегшення роботи волонтерів (№9249 – звільнення від адміністративної відповідальності для іноземних волонтерів, якщо вони порушили строк перебування в Україні), а також на полегшення життя внутрішньо переміщених осіб (наприклад, №9361 – звільнення від сплати судового збору для ВПО).

Увага фракції була спрямована також на захисті військових від політичного тиску та полегшення питань управління. Так, проєктом №10229 пропонується, щоб начальник Генштабу, а також командувачі родів військ призначалися і звільнялися Президентом України за поданням Головнокомандувача ЗСУ.

На жаль, навіть повномасштабне російське вторгнення не спонукало нинішню владу до дотримання принципів справжньої єдності навколо Збройних Сил України заради української перемоги.

Депутатам «Європейської Солідарності» і зараз доводиться брати участь у судових засіданнях у справах, розпочатих проти військових за надуманими приводами. Це і справа Романа Червінського, якого утримують за гратами за абсурдними звинуваченнями, і справи проти військовослужбовців 206 батальйону ТРО. Участь народних депутатів у судових засіданнях зменшує можливості для неправосудних рішень, тримає до цих справ суспільну увагу і дозволяє сподіватися на досягнення зрештою справедливості.  

Європейська та євроатлантична інтеграція.

Члени фракції були авторами/співавторами цілої низки проєктів постанов та законів, які наближають Україну до стратегічної мети – членства в ЄС та НАТО. І хоча, за великим рахунком, кожен поданий від «ЄС» проєкт сприяє цій меті, особливо варто видіти такі.

Проєктом Постанови про Звернення Верховної Ради України до Європейської Ради та держав – членів Європейського Союзу щодо підтримки Рекомендації Європейської Комісії про початок переговорів про вступ України до Європейського Союзу №10316 пропонується схвалити відповідне Звернення та закликати Європейський Союз збільшити обсяги придбання та постачання зброї і боєприпасів для потреб України як на національному рівні, так і в рамках Європейського фонду миру. А проєктом Постанови про Звернення Верховної Ради України до учасників Саміту Організації Північноатлантичного договору (НАТО) у Вільнюсі (№9430) зокрема пропонується підтримати Формулу миру, а також створити механізм кризових консультацій з Україною, який буде задіяний у разі загрози територіальній цілісності, політичній незалежності або безпеці України чи будь-якої з держав – членів НАТО. До цього члени фракції у проєкті постанови парламенту №9192 запропонували закликати парламенти держав – членів НАТО і Парламентську асамблею НАТО виконати рішення Бухарестського саміту НАТО 2008 року щодо членства України та звернутися до своїх урядів з проханням сприяти ухваленню спільних з Україною документів на підтримку наближення України до майбутнього членства в НАТО.

Проєкт  Закону про внесення змін до Закону України “Про запобігання корупції” №10050 має на меті забезпечити антикорупційну спрямованість реалізації державної політики в Україні в сучасних умовах і протидіяти поширенню протиправних та антисоціальних проявів корупційної практики у вищих органах державної влади. Законопроєктом пропонується внести взаємоузгоджені зміни до статті 3 та розділу ХІІІ «Прикінцеві положення» Закону України «Про запобігання корупції», якими передбачити такі новели: 1) поширити дію Закону на штатних і позаштатних помічників, радників Президента України, Прем’єр-міністра України, інших членів Кабінету Міністрів України,  радники Офісу Президента України, помічники, радники Керівника Офісу Президента України та його заступників; 2) установити, що ці особи зобов’язані подати  декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за весь період перебування на відповідних посадах, у тому числі за 2021-2022 роки, у місячний строк з дня набрання чинності Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо розширення переліку осіб, на яких поширюється дія цього Закону».

Положення альтернативного прийнятого Верховною Радою України проєкту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо врахування експертної оцінки Ради Європи та її органів щодо прав національних меншин (спільнот) в окремих сферах №10288-1, розроблені за участі членів фракції, малиють на меті сприяння належній гармонізації національного законодавства з нормами Європейської конвенції з прав людини 1950 року, Рамкової конвенції про захист національних меншин 1995 року, Європейської хартії регіональних мов або мов меншин 1992 року, а також врахують основні зауваження Венеційської Комісії у спосіб, який сприятиме розвитку етнічної, культурної та мовної самобутності національних меншин (спільнот) України.

Проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації норм європейського законодавства з питань роумінгу» №10265 розроблено з метою наближення законодавства України до acquis ЄС відповідно до переліку і умов, визначених в Угоди про асоціацію між Україною, а також для приєднання України до єдиної роумінгової зони Європейського Союзу «Роумінг як вдома» («Roam-Like-AtHomе»/RLAH).

Цілями законопроєкту №9093 про зміни до КПК у зв’язку з ратифікацією Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок i домашньому насильству та боротьбу із цими явищами (Стамбульська конвенція) є покращення системи захисту від гендерно зумовленого та домашнього насильства. Пропонується імплементація кращих міжнародних практик у цій сфері, зокрема передбачених Конвенцією Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами.

Важливим для національної безпеки та енергетичної незалежності країни України і водночас – для зближення національного законодавства України з нормами ЄС, є проєкт Закону про мінімальні запаси нафти та нафтопродуктів (№9024-д). Його прийняття обумовлено необхідністю імплементацією Директиви 2009/119/ЄС щодо зобов’язання держав-членів підтримувати мінімальний рівень резервів сирої нафти та/або нафтопродуктів. Він зокрема передбачає створення рівня мінімальних запасів, що дорівнюють 90 діб середньодобового чистого імпорту або 61 добі середньодобового споживання, в залежності від того, який з показників є вищим.

Депутати «Європейської Солідарності» послідовно виступали за якнайшвидше виконання 7 передумов для початку переговорів про членство в ЄС. Зокрема, незалежного відбору суддів Конституційного Суду, поновлення декларування доходів та витрат політиків і чнновників, поновлення роботи антикорупційних органів. 

Фракція підтримала всі антикорупційні рішення, необхідні для євроінтеграції, зокрема збільшення чисельності НАБУ та уточнення декларування, спрямовані на запобігання корупційним ризикам.

Саме в цьому контексті депутати фракції вимагали поширити обов’язок декларування на радників у президентському офісі – адже ці особи, не несучи звіту перед суспільством, впливають на державні рішення.

Важливим критерієм відповідності європейським стандартам є відкритість влади і свобода слова. Саме тому депутати «ЄС» виступають за відновлення роботи каналу «Рада» саме як парламентського каналу (а не пропагандистського рупора влади), відновлення роботи журналістів у Верховній Раді (зокрема, на цю тему було подано проєкти №10102 і №10107).

Зрештою, відбиття російської агресії визначає необхідність обмежити вплив на державні рішення «п’ятої колони» – представників партій, заборонених судом за проросійську позицію. Окрім законопроєкту №8089, яким пропонувалося позбавити представників заборонених проросійських партій участі в роботі парламенту, фракція також подала низку проєктів постанов щодо вилучення представників проросійських сил з парламентських посад, делегацій тощо. 

Представники фракції «Європейська Солідарність» активно долучилися до роботи над кінцевим тестом прийнятого законопроєкту №9206, яким гармонізовано законодавство про рекламу до вимог ЄС та виконано відповідні міжнародні зобов’язання України.

Комітет з питань інтеграції України до ЄС, який очолює народний депутат «Євросолідарності» Іванна Климпуш-Цинцадзе, провів 41 засідання, зокрема 1 виїзне на українсько-польському кордоні щодо інтегрованого управління кордонами. 

Розглянуто 1020 законопроєктів на відповідність праву ЄС та Угоді про асоціацію, зокрема 26 до другого читання. Комітет провів слухання на тему: «Спільний порядок денний трансформації України у виконанні політичних критеріїв членства в Європейському Союзі і НАТО». З минулого року Постановою ВР Комітет з питань інтеграції України до ЄС було наділено повноваженням аналізувати законопроєкти, які є спрямовані на виконання наших зобовʼязань у сфері євроінтеграції. Цього року Комітет розглянув низку таких законопроєктів до другого читання і має певні результати такої роботи.

Наприклад, під час розгляду Проєкту Закону “Про захист прав споживачів” № 6134 головний Комітет з питань економічного розвитку після дискусій прислухався до зауважень євроінтеграційного комітету та у консультаціях із ним двічі доопрацьовував законопроєкт, поки не було усунуто всі суперечності з міжнародно-правовими зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції.

Також комітет розглянув законопроєкт №5431 Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення діяльності Антимонопольного комітету України. Було схвалено 3 висновки до доопрацьованих редакцій законопроєкту до 2 читання, але він все одно суперечив праву ЄС, хоча критичні зауваження таки були прибрані з фінального варіанту документа.

У 2023 році Верховна Рада зіштовхнулася з наслідками ігнорування зауважень команди “ЄС” щодо удосконалення порядку відбору кандидатур на посаду судді Конституційного Суду. Це ще раз підтверджує, що євроінтеграція – це про фаховість, експертність та, що найважливіше, розуміння того, що ми всі разом маємо працювати над забезпеченням найшвидшої та найефективнішої інтеграції України до ЄС.

Прикладом такого є ухвалений за основу та в цілому законопроєкт про нацменшини. Хоча спочатку депутати ЄС отримали необґрунтовані звинувачення від Уряду щодо перешкоджання швидкому виконанню рекомендацій Єврокомісії, проте за підтримки громадянського суспільства було узгоджено і ухвалено доопрацьований альтернативний законопроєкт. 

Беручи участь у роботі Парламентської асамблеї НАТО, ПАРЄ, ОБСЄ, ПАЧЕС (де домоглися вилучення російської делегації), інших організацій, у форумах Європейської народної партії і Міжнародного демократичного союзу, на багатосторонніх і двосторонніх зустрічах народні депутати «Європейської Солідарності» роз’яснювали партнерам потреби України, необхідність розширення збройної і фінансової допомоги, посилення тиску на росію.

Президент Польщі Анджей Дуда вручив народному депутату України   Мустафі Джемілєву орден Білого Орла – головну державну нагороду Польщі.

На жаль, замість ефективно використати ці можливості п’ятого Президента України Порошенка, досвідчених членів фракції «ЄС», влада чинить незаконні перепони такій діяльності.

В грудні 2023 року недопуск Петра Порошенка, а також Іванни Климпуш-Цинцадзе, Ірини Геращенко, Марії Іонової до участі у форумі Міжнародного демократичного союзу призвела до міжнародного скандалу. Було зірвано важливі зустрічі Петра Порошенка із спікером Палати представників Джонсоном, американськими і польськими політиками. А недолугі випади влади у бік угорського уряду дали зайві аргументи проти України противникам її інтеграції до ЄС.

В участі у міжнародних форумах неодноразово незаконно відмовляли народним депутатам від «ЄС» Ірині Геращенко, Олексію Гончаренку, Іванні Климпуш-Цинцадзе та іншим. Володимира Ар’єва незаконно виключили з офіційної делегації України на засідання Асамблеї ЄвроНЕСТ.

«Європейська Солідарність» оскаржує ці незаконні дії в суді.

Економічний розвиток.

Ініціативи «Європейської Солідарності» були спрямовані на захист підприємств від утисків і спрощення їх роботи в умовах повномасштабної війни.

Так, ще на початку 2023 р. було подано законопроєкт №8390 – щодо прискорення процесу повернення ПДВ українському бізнесу. Адже восени 2022 р. і на початку 2023 р. було багато скарг на те, що повернення ПДВ затягується Державною податковою службою. 

Законопроєктом №8391 запропоновано можливості для бізнесу враховувати витрати на закуплені акумулятори, енергогенераторні установки, інвентори у податкових забов’язаннях платників податків. 

Законопроєктами №9134 і 9135 – підвищення захисту податкової і митної інформації. 

Законопроєктом №10234-1 – підвищення лімітів для використання спрощеної системи оподаткування обліку і звітності. І також для 3ьої групи пропонувалося диференціювати ліміти в залежності від кількості найманого персоналу – і таким чином стимулювати приватних підприємців і малі підприємства наймати більше людей.

Законопроєктом №10130 пропонувалося використовувати правозастосовну практику Європейського Союзу у публічних закупівлях в Україні. 

При чому авторами усіх вище згадані законопроєктів були виключно депутати «Європейської Солідарності».

Окремим напрямком став захист місцевих громад і створення для них можливості спрямовувати кошти на підтримку конкретних бригад, а також інфраструктури безпеки (від фортифікаційних споруд до укриттів). На це, зокрема, спрямований законопроєкт № 10037-2. Це поправки до Бюджетного кодексу, якими на 2024 р. пропонувалось спрямування коштів місцевих бюджетів безпосередньо до конкретних бригад (без передачі коштів місцевих бюджетів у безконтрольні годівнички Держспецзв’язку чи Мінстратпрому).

Народні депутати від «Європейської солідарності» розробили та внесли до парламенту надзвичайно важливий для посилення безпеки українських громадян в умовах російських обстрілів законопроєкт №9358 щодо забезпечення безпеки громадян в умовах воєнного стану. Ним передбачається низка заходів для забезпечення доступності захисних споруд цивільного захисту в умовах воєнного стану, відвернення загибелі або поранення цивільних громадян, підвищення відповідальності органів державної влади та їх посадових осіб за забезпечення безпеки громадян в умовах воєнних (бойових) дій з військами агресора.

Також у співпраці з депутатами інших фракцій і груп кілька законопроєктів було подано по детінізації роботи митниці – зокрема, щодо атестації посадових осіб в митних органах (№6490-д), а також зміни до Митного кодексу України щодо використання митних декларацій та електронної транзитної системи, передбачених Конвенцією про процедуру спільного транзиту (№9014-1).

Кілька законопроєктів за співавторства депутатів від «Європейської солідарності» було подано в енергетичній сфері – у т.ч. щодо мінімальних запасів нафти і нафтопродуктів (№9024-д), щодо оптимізації структури власності оператора газотранспортної системи України (№9311-1-д), щодо розрахунків з виробниками за «зеленим тарифом», чиї потужності знаходяться на тимчасово окупованих територіях України (№9629), щодо подовження мораторію на банкрутство державних вугледобувних підприємств (№10086).

Також були ініціативи від депутатів фракції щодо деяких резонансних тем – зокрема, намагалися обмежити зловживання патріотичної тематикою в рекламі (№9128). Крім того, ми намагалися оскаржити скасування мораторію на податкові перевірки для українського бізнесу (постанова №10016-д-П1).

Окремим завданням став захист української економіки при розгляді законопроєктів у профільних комітетах і робочих групах. Вдалося знешкодити чимало норм, які суттєво ускладнювали б економічну діяльність в Україні та загрожували створенням корупційних пасток. Зокрема, вдалося:

•​зменшити штрафи за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних до 2-5-10-15-25% суми ПДВ замість 10-20-30-40-50% в залежності від строку такого порушення у період воєнного стану + 6 місяців (поправки до №8079);

•​скасувати всі податкові повідомлення-рішення про сплату єдиного податку платниками першої та другої груп за періоди, в яких єдиний податок не сплачувався, а податковий борг за такі періоди анулювати (поправки до №8401); 

•​скасувати штрафи за порушення при використанні РРО/пРРО, допущенні платниками єдиного податку у період з 1 січня 2022 року до початку воєнного стану, для яких обов’язок використання виник з 1 січня 2022 року (поправки до №8401); 

•​зменшити штрафи за порушення при використанні РРО/пРРО (приведення до рівня до запровадження кешбеку, який скасований, а штрафи не зменшені) (поправки до №8401); 

•​виключити з критерію рівня сплати податку на прибуток при формуванні плану перевірок на 2024 рік платників єдиного податку, як таких, що не є платниками податку на прибуток (поправки до №10016-д); 

•​виключити з критерію рівня сплати ПДВ платників, у яких експортні операції складають понад 25% (поправки до №10016-д); 

•​запровадити групування платників податків для застосування критеріїв включення до плану перевірок на 2024 рік за їх основним видом економічної діяльності (поправки до №10016-д); 

•​спрямувати у 2024 році кошти, які зараховуються до Державного дорожнього фонду, на фінансування потреб сектору безпеки і оборони (№10000); 

•​продовжити граничні терміни реєстрації податкових накладних (ПН) у період воєнного стану + 6 місяців (поправки до №8079);

•​спростити декларування та пропуск через митний кордон в першочерговому порядку безпілотників, оптичних прицілів, тепловізорів, приладів нічного бачення (№8360-1, №8361-1, поправки до №8361-д); 

•​скасувати обмежуючий перелік товарів, робіт та послуг (постанова КМУ вже 16 місяців не приймалася), які можуть купувати (надавати) юридичні особи для Збройних Сил України та сектору оборони без їх оподаткування податком на прибуток (поправки до №8401);

•​звільнити від сплати ПДВ, ввізного мита та акцизу товари, що ввозяться благодійними та громадськими організаціями на митну територію та безоплатно передаються Збройним Силам України та іншим військовим формуванням (поправки до №8196 та №8197);

•​звільнити від сплати ПДВ та ввізного мита антидронові рушниці (поправки до №9467 та №9468);

•​скасувати можливість імпорту в Україну ряду товарів походженням з росії (нафта, нафтопродукти, мінеральні добрива, гранули пластику), шляхом встановлення вимоги надання сертифікатів країни походження та документів, що підтверджують маршрут постачання від виробника до отримувача в Україні (поправки до №9402);

•​продовжити до кінця 2024 пільги зі сплати ПДВ та ввізного мита при ввезенні безпілотників, тепловізорів, прицілів (поправки до №9656-д); 

•​запровадити комплексну систему захисту інформації в базах даних митних органів (проєкт №9135 , поправки до №9014-1);

•​збільшити у період воєнного стану часу роботи електронних сервісів податкових органів – з 8 до 20 години (сьогодні до 18 години), а операційний день, на який припадатиме граничний строк реєстрації податкових накладних, триватиме з 0:00 до 24:00 годин (поправки до №8079);

•​не враховувати у доходах платників єдиного податку першої-третьої груп, які втратили право застосовувати ставку єдиного податку 2%, суму доходів, отриманих при застосуванні особливостей оподаткування за ставкою 2% (поправки до №8401);

•​зобов’язати податкові органи призупиняти перевірки за вмотивованою заявою платника у разі якщо відсутні умови безпечного проведення перевірок (поправки до №8401); 

•​надати право фізичним особам – підприємцям, які є платниками єдиного податку (не платникам ПДВ), надавати покупцям спрощений фіскальний чек, назва товару в якому зазначена у вигляді, що відображає приналежність такого товару до відповідної товарної групи (поправки до №8401).

Серед іншого, ми не допустили:

•​зменшення податків для грального бізнесу (№2713-д);

•​скасування штрафів за несвоєчасне повернення валютної виручки з росії та Білорусі (№9230)

•​створення додаткових документів в електронній системі контролю за переміщенням та реалізацією підакцизної продукції, маркованих марками акцизного податку (№8287);

•​запровадження санкцій у вигляді блокування реєстрації податкових накладних податковими органами (№6529);

•​запровадження реєстрації податкових накладних та можливості їх блокування при експорті зернових та олійних культур (№10168-2, №10169-2).

Підтримка українського простору.

Націленість на результат, на захист нашої незалежності, української ідентичності, національної безпеки, безкомпромісне звільнення України від будь-яких впливі «русского міра» дає свої плоди.

Аби прискорити ухвалення та зробити більш дієвим законодавство щодо припинення діяльності російської церкви на території України народні депутати від «Європейської Солідарності» включилися в роботу над законопроєктом №8371 щодо заборони діяльності в Україні релігійних організацій із центром у державі-агресорі. У фракції був розроблений і поданий більш дієвий проєкт №8221 – але після ухвалення за основу урядового варіанту важливо максимально перенести до нього дієві норми. Через саботаж прихильників московської церкви на різних рівнях, проєкт так і не винесений на ІІ читання. Проте триває щоденна робота над відстоюванням ключових норм, які мають важливе значення для національної безпеки нашої держави.

З метою відмежування від існуючих до 2015 року практик відзначення 9 травнята річниць, пов’язаних із вигнанням нацистських окупантів з території України та перемогою над нацизмом народні депутати від ЄС взяли участь у розробці законопроєкту 9536 про внесення змін до деяких законів України щодо пам’яток Другої світової війни. Законопроєкт передбачає внесення змін до законодавства України про охорону культурної спадщини для вилучення пам’яток Другої світової війни 1939- 1945 років з Державного реєстру нерухомих пам’яток України, надання згоди на їх переміщення в інше місце, надання згоди на демонтаж (вилучення) окремих елементів пам’яток тощо.

Також представники ЄС виступили співавторами законопроєкту №9628 про внесення змін до Закону України “Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії” щодо уточнення окремих положень та продовження строків виконання Закону для юридичних осіб.

Представники ЄС виступили співавторами законопроєкту № 8374, який пропонує механізми позбавлення державних нагород, в тому числі у сфері культури, осіб, які вчинили ганебні вчинки проти України чи підтримували окупацію українських територій. 

Депутати «Європейської Солідарності» активно працюють в робочій групі над підготовкою кінцевого тексту прийнятого у першому читанні законопроєкту №9432 «Про застосування англійської мови в Україні». Очевидно, що розвиток англійської мови потрібний, але це ніяким чином не повинно нівелювати і послаблювати статус української мови як державної. Саме на збалансування цих положень направлена робота представників фракції.

Підготовлений за участі депутатів «Європейської Солідарності» та уже проголосований законопроєкт №9568 спрямований на поліпшення підтримки українських книгорозповсюджувачів та передбачається надання громадянам України державної допомоги на придбання книг: протягом року з дня досягнення громадянином України 18-річного віку; при народженні дитини – одному з батьків або інших законних представників дитини протягом року з дня народження дитини; визначається сума такої державної допомоги (0,3 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб).

Підготовлений народними депутатами від «Європейської солідарності» законопроєкт №9128 спрямований на законодавче обмеження використання патріотичної тематики при реєстрації торговельних марок та в рекламі. 

Представники «Європейської Солідарності» в парламенті виступили співініціаторами  законопроєкту №9046 щодо змін до закону «Про повну загальну середню освіту» з метою підвищення якості вивчення історії України та іноземної мови. Аби посилити єдність Українського народу у розумінні його минулого і водночас полегшити громадянам комунікацію із цивілізованим світом за усіма напрямами співпраці до переліку обов’язкових предметів для проходження державної підсумкової атестації за кожний рівень повної загальної середньої освіти було включено історію України та іноземні мови

У 2023 році народні депутати від «Європейської солідарності» розвиваючи закладені тоді підвалини подолання цієї проблеми взяли участь у розробці законопроєкту №6393-д, який був поширений на учасників колективів, де діти перебували з метою навчання, тренування, творчості, оздоровлення, відпочинку, лікування поза освітніми закладами.

Важливим напрямком діяльності представників «Європейської Солідарності» в парламенті в умовах мобілізації усіх можливостей як українських громадян, так і наших друзів закордоном стала підготовка та схвалення парламентом низки законопроєктів спрямованих на спрощення діяльності волонтерів та надходження допомоги тим, хто її потребує. 

Зокрема йдеться про такі законопроєкти як ухвалений восени 2023 року законопроєкт №9111 –  щодо спрощення порядку ввезення, обліку та розподілу гуманітарної допомоги; підготовлені проєкти законів №9249 – щодо звільнення від адміністративної відповідальності за порушення правил перебування в Україні іноземців та осіб без громадянства, які залучені для провадження волонтерської та благодійної діяльності та №10026 – щодо сприяння розвитку волонтерства та визнання результатів волонтерської діяльності учасників освітнього процесу.

Народні депутати із «Європейської солідарності» взяли участь у розробці та ухваленні важливого для євроінтеграції України законопроєкту №9610 про внесення змін до Закону України “Про національні меншини (спільноти) України” щодо деяких питань реалізації прав і свобод осіб, які належать до національних меншин (спільнот) України. При цьому докладаючи максимуму зусиль, що при виконанні необхідних до вступу до ЄС умов відстояти інтереси української мови як державної. 

А після того, як уряд на виконання рекомендацій Венеційської комісії вніс до ВР законопроєкт щодо їх урахування в законодавстві України щодо прав національних меншин (спільнот), народні депутати від «Європейської солідарності» взяли участь у розробці та ухваленні альтернативного законопроєкту №10288-1. Це було критично важливим для того, щоб знайти необхідний баланс як між правами нацменшин (зокрема як необхідної умови європейської інтеграції), так і національними інтересами України у сфері захисту державної мови.