Співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко подала позов до Київського окружного адміністративного суду проти Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука.
«Мій позов щодо протиправної бездіяльності спікера, який зірвав мою участь в спостережній місії ПА ОБСЄ на парламентських виборах в Польщі, участь в осінній ОБСЄ та політасамблеї ЕРР, в той час коли табун «слуг» відвідував заходи європейських лібералів – перший, але не останній крок наших депутатів, аби зупинити свавілля голови ВР, який на догоду Банковій руйнує парламентаризм», – написала Геращенко у соцмережах.

«Такі ж позови вже цього тижня будуть подані від всіх моїх колег, хто не згоден з тим, що ВР – це колгосп імені Стефанчука, де він, керуючись власними симпатіями, формує делегації», – зауважує депутатка.
«Ми – політична сила, яка є частиною Європейської народної партії, ми представляємо інтереси мільйонів українців. Й не дозволимо Стефанчуку перетворити ВР на НКВД. Захистили парламентаризм і права опозиції в часи Януковича, захистимо і зараз», – наголошує Геращенко.
«Й питання не в відрядженнях. Стефанчук рано чи пізно відповідатиме за політичну цензуру, тиск на опозицію і знецінення ВР як незалежної інституції», – переконана Ірина Геращенко.
