Ювілейні комплекси передали силам ППО: Порошенко показав унікальні розробки, якими користуються 100 тисяч військових

Петро Порошенко з волонтерами ГО «Справа Громад» передали 5 прально-душових комплексів представникам зенітно-ракетних бригад, які захищають небо над українськими містами.

Загалом цей унікальний проєкт вже «доріс» до 150-ти мобільних модулів, які забезпечують якісні побутові умови для ста тисяч українських військових.

Підрозділи протиповітряної оборони постійно змушені змінювати дислокацію, чергування тут 24 на 7, тому для них мобільні лазні не менш потрібні, аніж на лінії фронту, кажуть бійці.

«У хлопців, які виконують завдання за призначенням, немає можливостей у польових умовах покупатися, попрати речі. Ці мобільні лазневі модулі забезпечать це. Це звичайні побутові умови, які хоч трішки їм дадуть якусь краплинку дому», – розповідає представниця підрозділу.

«Йде одна лазня на батальйон. У батальйоні в середньому 700-750, до тисячі військовослужбовців. Це більше 100 000 військових на передку вже мали змогу скористатися нашими прально-душовими комплексами. Бо від початку повномасштабного вторгнення ми передали у військо 150 штук», – розповідає Порошенко.

«Ми відправили 74 комплекси в Десантно-штурмові війська, завершивши оснащення всіх без винятку десантних бригад. 46 комплексів ми відправили в Сухопутні війська. І сьогодні це наш пріоритет. Додатково йдуть 12 комплексів у Військово-морські сили, в основному це – морська піхота. І сьогодні передаються 5 комплексів для Повітряних сил, це зенітники, бійці протиповітряної оборони, які захищають небо, в тому числі й небо над Києвом», – зазначає п’ятий Президент.