Фракція «Європейська Солідарність» ініціює постанову про повернення журналістів у Верховну Раду і про повернення роботи парламенту до регламентних норм – про це повідомила співголова фракції Ірина Геращенко.
«2 пленарні тижні на місяць, як треба – збиратися частіше, гарантована година запитань до уряду, повернення контролюючих функцій парламенту. Про виствітлення роботи ВР і публічні погоджувальні», – зазначає депутатка.
«Нам набридло спостерігати за деградацією ВР і зачиненими дверима сесійної зали. Постанова відкрита для підписання всім депутатам ВР. Доєднуйтеся, колеги! Це теж тест, хто усвідомлює глибину кризи і готовий це змінювати», – закликала Ірина Геращенко депутатів з інших фракцій.
