Порошенко: росія застосовує в Україні тактику сирійської війни

Петро Порошенко в ефірі програми «Політклуб з Віталієм Портниковим» на телеканалі «Еспресо» заявив, що росія застосовує в Україні тактику сирійської війни, коли все живе знищується, а міста та села стираються з лиця землі. Порошенко закликав обʼєднати зусилля для захисту держави, бо йдеться про її існування. 

«Світ бачить тактику, яку продовжує застосовувати російська федерація. Я називаю це тактикою сирійської війни, яку вони застосовують в Україні», – говорить Порошенко. 

«Зараз річниця звільнення Бучі. І я бачив на власні очі всіяні дороги трупами. Ти просто не міг уявити, що це все реальність. Знищені Бахмут, Авдіївка, Мар’їнка, Соледар. Повне випалювання, для якого немає ніякої необхідності. Це демонструє, що Україну хочуть перетворити в Сирію. Останні удари – від Бурштинської ТЕЦ до Ладиженської, Зміївської. Повна ліквідація енергетичної системи України – параліч України як держави. Це показує, що путіну потрібні не Донецька чи Луганська область, не частина Запорізької чи Херсонської. путіну потрібне знищення України», – наголошує Порошенко. 

«Саме тому так гостро стоїть питання оборони держави. Ми маємо зробити все, щоб зберегти державу. Збереження держави сьогодні точно стоїть на порядку денному, тому ми маємо ставитися до цього дуже-дуже серйозно. Влада в тому числі», – вважає пʼятий Президент.