Ірина Геращенко. Час грає на росію, яка щодня вбиває українців

Коаліція винищувачів США і UK разом з Залізним куполом, який Ізраїль вибудував над своїм небом, добре спрацювали і захистили країну від іранських ракет і шахедів.

Так і мають діяти союзники. Й Україна може поки що тільки мріяти про таку спільну рішучу відсіч.

Ми дякуємо союзникам за їх збройну підтримку, без неї ми б не встояли ці два роки. Але якби зброї було більше і вона була вчасно, ми б зберегли десятки тисяч житів і росія не поводилася б так нахабно і безкарно.

Безумовно, всі ми в цей ранок, читаючи чергові новини з Харкова, проводимо паралелі з Україною.

В цей час лідери української діаспори в США в Чернівцях зустрічалися з Зеленським.

Andriy Futey, можливо, давайте разом зʼїздимо в Харків, й звідти ви включитеся в ефір CNN і Fox News із закликом до Конгресу розблокувати допомогу Україні? Ціна зволікання – перетворення нашого Харкова на Алеппо. Ми маємо кричати про це. Наша діаспора в США, в якої ж немає проблем з відрядженнями, як в української опозиції, зараз має бути максимально активна в роботі з Конгресом і в штатах.

ОП, можливо ви нарешті розблокуєте право депутатам займатися міжпарламентською діяльністю і ми зможемо їхати і переконувати колег, що в України просто немає часу. Всі ж бачать, що 5-6 менеджерів вже не справляються з ефективним інформуванням і тиском на партнерів.

Час грає на росію, яка щодня вбиває українців. Ми не можемо так довго бути полігоном, де росія випробовує свою новітню зброю. Якщо це не зупинити зараз, завтра ця зброя полетить на країни Балтії і Польщу.

Можливо, український парламент має збиратися не раз на три тижні? Й зараз час разом з урядом переглянути бюджет, відмовитися від марафонів і доріг, і все вкласти в ВПК?

Коли ми почуємо звіт Галущенка, Кубракова і Найєма про ситуацію в енергетиці і знищену інфраструктуру та ефективність витрачених на її захист коштів? Давайте запросимо на цю годину запитань до уряду послів країн G7 і ЄС, українських і закордонних журналістів.

Безпека? Ну, керівників бойових підрозділів ОП ж висмикнула з фронту і пригнала у ВР послухати гімн у виконанні депутатів. Не соромно? Якби Найєм залишався депутатом, впевнена, він би зараз першим вимагав такого звіту дуже голосно.

Ви думаєте, в Армії не знають, що ваша анонсована коаліція дронів включає в себе і БПЛА, вироблені фірмочками «слуг» і друзів ОП, дронів, які неконкурентні, зате дуже дорого обходяться українському бюджету.

Можна підписувати 100 безпекових угод, в тому числі з UK, але зараз в нас немає не те що літаків союзників, а навіть ракет. На фронті снарядний голод.

Можна не відпускати з фронту добровольців, які пішли туди в 22, й мобілізовувати нових людей, але солдати закінчаться, якщо не вкладати в зброю і технології.

Постійний телефонний контакт в рамках групи Єрмака – Саллівана це прекрасно, але де зник Кулеба? В країні ще є міністр закордонних справ?

Ми дякуємо Німеччині за додаткову систему Patriot. Але цього недостатньо для оборони, захисту і перемоги.

Стратегічні безпекові угоди – це не лише виступ в українському парламенті, аплодисменти і підписи. Хотілося б, аби і Україна і наші союзники оперативно і ефективно змінювали нашу тактику СПІЛЬНОЇ відсічі злу. Хочеться, аби в українських дітей був шанс пожити без війни. Яка триває вже 10 років.