Порошенко вимагає негайно створити ТСК по фортифікаціях і дронах: йдеться про захист військових і цивільних

Негайно створити ТСК щодо будівництва фортифікацій і забезпечення ЗСУ дронами від держави закликав з трибуни парламенту Петро Порошенко.

«18 грудня я висловив тверду позицію по необхідності негайного будівництва фортифікаційних споруд, які складаються з 4 елементів – облаштування власне споруд, влаштування мінних полів, протитанкових мін, замінування і підрив доріг, мостів, і четверте – забезпечення радіоелектронної розвідки та РЕБівського прикриття», – нагадав Порошенко.

«Нас запевняли, відосики показували, що все в країні гаразд, аж поки ми не дочекалися першого удару росіян в Харківській області. І виявляється, що або не будували, або крали, або будували не там. Парламент – це є його конституційна функція – має створити тимчасову слідчу комісію, проект якої лежить уже 4 місяці, розслідувати і забезпечити захист воїнів, цивільних і української території», – наголосив Порошенко.

«Така сама ситуація з дронами. Мій фонд поставив 10%, 15900 дронів  від загальної кількості FPV, які поставила держава. Ганьба!», – обурився Порошенко.

П’ятий Президент також закликав винести на голосування у другому читанні законопроєкт про заборону московської церкви в Україні.  

Порошенко зауважив, що ніхто не ставить під сумнів легітимність української влади, однак вона має звітувати про свою роботу.  

«Сьогодні 21 травня. Пам’ятаєте, скільки нас лякали «Майданом 3.0», акціями опору. Врешті-решт телеграм-канали Банкової розганяють меседжі про нібито потужну хвилю нелегітимності президента. Сьогоднішній ранок продемонстрував, що це суцільна тотальна брехня. Ніхто не ставить під сумнів українську владу. Єдине – бажано було б, щоб вона відзвітувала», – наголосив Порошенко.