Ірина Геращенко. Французькі депутати відчули, як живуть українці

Тільки но почалася зустріч з французькою парламентською делегацією – вирубили світло. Сказали французам, що це нині норма. Такі візити найкраще допомагають європейським політикам зрозуміти реальність – з безпекою, енергетикою.

Під кінець зустрічі французи перепросили і одягли пальто – що ж, кияни змушені так спати…

Нам потрібно більше систем ППО, більше зброї і реальні санкції проти рф, аби припинити вбивства.

Підняла тему заморожених російських активів, які треба спрямувати на безпеку. Франція цього року надасть 70 млн євро на підтримку енергосектору.

Вчора французька урядова делегація передала Києву першу партію потужних генераторів для критичної інфраструктури.

Обговорили з представниками Сенату і Національних зборів Франції безпекові питання, співпрацю у ВПК.

Ми не віримо в швидке закінчення війни, путін не збирається зупинятися і лише тягне час, продовжуючи геноцид українців. Це потребує більш жорсткої відповіді Європи, санкцій, зупинки тіньового флоту, візових обмежень для росіян.