fbpx

Меню Закрити

Андрій Парубій: Закликаю зупинити реванш промосковських сил

Голова Верховної Ради України, другий номер списку партії «Європейська Cолідарність» Андрій Парубій вважає, що події останніх днів свідчать про активізацію реваншистських сил на всіх напрямках. «У той час, коли від нас йдуть найкращі захисники України, такі як наш побратим – народний депутат Дмитро Тимчук, всередині країни вже відбуваються спроби реваншу», – зазначив спікер під час ранкового засідання парламенту.

Також Андрій Парубій підкреслив, що московська церква в Україні не лише не бажає виконувати закон і чесно вказувати свій реальний центр – Москву, а й намагається скасувати реєстрацію автокефальної Православної Церкви України, канонічно визнаної Вселенським Патріархатом.

Крім того, політик нагадав, шо у Харкові місцеві депутати, демонстративно і всупереч закону про декомунізацію, повернули ім’я українського ксенофоба Жукова проспекту імені відомого дисидента Петра Григоренка.

Позбавленням гідності Голова Верховної Ради назвав і факт призначення професором Національного університету імені Тараса Шевченка «придворного юриста Януковича». Він повідомив, що студенти вже почали протест, і наголосив, що керівництво вишу повинно скасувати це «ганебне призначення».

Андрій Парубій закликав, щоб усіма засобами – і через Верховну Раду, і через громадську активність, і через суди – не допустити відміни Закону про мову та перегляд обов’язкових часток українського мовлення на радіо і телебаченні. «П’ять років ми будуємо справжню міцну Українську Державу і відбиваємо російську агресію на всіх фронтах. Ми маємо мобілізувати всі державницькі сили, щоб зупинити реванш! І тепер ми вже не дамо повторитись старій історії», – наголосив Голова Верховної Ради.

«Солідарна молодь» приєднується до акції проти поновлення Портнова в Київському університеті імені Шевченка

«Солідарна молодь» підтримує акцію студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка проти працевлаштування колишнього заступника глави Адміністрації президента Януковича Андрія Портнова на кафедрі конституційного права КНУ.

Разом зі студентами ми вимагатимемо від ректора КНУ імені Тараса Шевченка Леоніда Губерського скасування наказу про працевлаштування Портнова.

Ми також звертаємося до ректорату університету з вимогою припинити тиск на студентів, які стали на захист честі і репутації свого університету.

Сьогодні до акції також приєднаються і народні депутати від партії «Європейська Солідарність», які закінчили Київський Національний університет імені Тараса Шевченка.

Акція відбуватиметься без партійної символіки і прапорів. Учасники акції збираються 20 червня о 18.30 біля червоного корпусу університету (вул.Володимирська, 60).

«Європейська Солідарність» не дасть повернути країну в найгірші місяці 2014 року – Валерій Прозапас

Учасник бойових дій на Донбасі Валерій Прозапас приєднався до команди Партії «Європейська Солідарність» для продовження боротьби за незалежність та європейське майбутнє України. «Команда «ЄС» – це перевірені часом люди, які довели, що з ними держава може протистояти агресії і розвиватися», – заявив Валерій Прозапас в ефірі телеканалу «Прямий».

«Усі останні п’ять років у мене було переконання, що ми крокуємо вперед. Але зараз це відчуття зникло. Та риторика, яку я зараз чую від найвищого військово-політичного керівництва, представників в Мінській групі, повертає мене в найгірші часи весни і літа 2014 року. Зараз я бачу можливість зупинити цей процес та довести до людей правду», – сказав Валерій Прозапас.

Ветеран бойових дій нагадав, що за президентства Петра Порошенка Збройним силам України вдалося звільнити 2/3 окупованої території Донбасу та зупинити гарячу фазу війни. Це дозволило відновити та озброїти армію, зупинити падіння економіки та забезпечити її поступове зростання.

Володимир В’ятрович: Команда «Європейської Солідарності» зможе захистити в парламенті здобутки останніх 5 років

Кандидат в народні депутати від Партії «Європейська Солідарність», Директор Українського інституту національної пам’яті та громадський діяч Володимир В’ятрович вийшов на мітинг у Рівному в футболці з портретом українського політв’язня Олега Сєнцова. Володимир В’ятрович заявив, що сотня українських в’язнів Кремля сьогодні знаходяться в тих самих таборах, в яких у ХХ столітті загинули сотні тисяч українців. “Все це відбувається тому, що в Росії піднімає голову ГУЛАГ, який зараз прагне реваншу і в Україні”, – застерігає Володимир В’ятрович.

«Цей страшний ГУЛАГ настільки підняв голову, що кидає свою тінь на нашій українській землі. В 2014 році Російська Федерація захопила частину української території – Крим. В 2014 році в ході так званої «Руської весни» агресор хотів захопити решту нашої території. Йому цього не вдалося тому, що в Україні знайшлися люди, які організувалися і дали відсіч. В Україні знайшлися люди, які взяли на себе відповідальність за майбутнє держави, які з нічого створили армію, зупинили падіння економіки, створили міжнародну коаліцію на підтримку України проти російської агресії», – заявив Володимир В’ятрович.

Проте тепер здобутки останніх п’яти років зараз під загрозою. «Ми вже бачимо, як сьогодні в Харкові міська рада всупереч чинному закону проголосувала за перейменування проспекту Петра Григоренка на Маршала Жукова – «маршала м’ясо», людини, яка винна в смертях тисяч людей. Якщо це рішення буде підписано харківським міським главою, наступить його персональна відповідальність. В Україні чинний закон передбачає кримінальну відповідальність. Саме такими рішучими кроками ми повинні захищати здобуте за 5 років у парламенті», – наголосив Володимир В’ятрович.

Порошенко у Рівному: євроінтеграція – як їзда на велосипеді: або швидко рухаєшся вперед, або впадеш

Команда партії «Європейська Солідарність» йде до парламенту, аби реалізувати свій стратегічний план і досягти повноправного членства України в НАТО та Європейському Союзі, – про це лідер партії Петро Порошенко заявив на зустрічі із представниками «Солідарної молоді» у Рівному.

«Ми здатні боротися за мову, ми здатні боротися за віру, ми здатні боротися за децентралізацію, ми здатні боротися за енергетичну незалежність, здатні боротися за українську школу. Ми здатні боротися за Україну і її європейське майбутнє. Якщо ми не захистимо європейське майбутнє України – в України не буде ніякого майбутнього, бо повернеться лише російське минуле», – заявив Голова партії «Європейська Солідарність».

Він нагадав, що з часів здобуття Незалежності на словах багато політиків були “за” європейську та євроатлантичну інтеграцію, але ці заяви не були підкріплені жодними діями. “Тільки наша команда п’ять років тому почала справжні рух до членства в НАТО і Євросоюзі, коли український народ на Майдані зробив свій цивілізаційний вибір”, – наголосив Петро Порошенко.

«Зараз європейський вибір знаходиться під такою ж загрозою, як і в 2013 році. Ми знаємо як робити європейську інтеграцію, ми знаємо, як робити нашу інтеграцію в НАТО. Нашою перемогою є те, що сьогодні ці процеси підтримують вже 70% українців, а коли мене тільки-но обрали президентом – НАТО підтримувало лише 16%, а Європейський Союз – лише 30% українців» – зазначив Петро Порошенко.

“Велика мета надихає. Велика мета дисциплінує. Європейська та євроалтантична інтеграція – це як їзда на велосипеді. На ньому не можна стояти. Ти або їдеш рішуче вперед – або падаєш і повзеш назад. Ми не дамо країні впасти. Ми рішуче рухаємо країну вперед. Ми будемо тим GPS-навігатором, який точно покаже дорогу, точно розповість – що робити, і не допустимо, щоб будь-хто нас обдурив солодкими співами обіцянок”, – наголосив лідер “Європейської Солідарності”.

Порошенко у Рівному: Ми вітаємо запит на оновлення політичного класу, у списку «Європейської Солідарності» понад 70% нових людей

Оновлена команда партії “Європейська Солідарність”, яка передусім є партією державників, унікально поєднує досвід тих, хто рятував країну в найважчі часи: бойових ветеранів, волонтерів, добровольців, – і найдосвідченіших та найчесніших політиків, які стоять за втіленими реформами і формуванням міжнародної проукраїнської коаліції. Про це Голова партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко заявив під час виступу перед прихильниками у Рівному.

«Ми дійсно разом з вами багато що зробили за 5 років: відродили Збройні сили – зусиллями добровольців, воїнів, волонтерів. Нові Збройні сили України, які захистили нашу незалежність, захистили нашу територіальну цілісність і зберегли Україну”, – нагадав Порошенко.

“Довелося чекати цілих 23 роки, аж поки не прийшла наша команда і в усіх селах, селищах постягувала з постаментів кам’яних істуканів Леніна. 23 роки до нас цього ніхто не наважувався зробити. Це була наша принципова позиція – відродження української державності, української ідентичності» – наголосив п’ятий президент України.

Саме тому, що не можна ігнорувати здобутий за минулі п’ять років унікальний досвід державного будівництва, 30% партійного виборчого списку складають найбільш досвідчені проєвропейські політики, – зазначив Порошенко.

«Ми вітаємо запит суспільства на оновлення політичного класу, але вважаємо неприпустимим і небезпечним ігнорувати позитивний досвід тих політиків, які довели свою здатність вирішувати найскладніші завдання, які стоять перед країною. Наша команда почула вашу критику, врахувала її і в стратегії, і в програмі, і в партійному будівництві. 70% нашої команди – це нові люди, які ніколи не були у парламенті чи уряді, але вони є державниками, патріотами і довели це своїми справами», – сказав Петро Порошенко.

Яна Зінкевич: Місія «Європейської Солідарності» – не допустити повернення країни в орбіту Кремля

Командир медичного батальйону «Госпітальєри», кандидат в народні депутати від Партії «Європейська Солідарність» Яна Зінкевич закликала учасників мітингу у місті Рівне підтримати команду Петра Порошенка на виборах до Верховної Ради, адже саме ця команда здатна протистояти силам реваншу.  

«Наша місія в парламенті – це боротися проти реваншу проросійських сил, боротьба проти відмови від обраного курсу в ЄС та НАТО та повернення в орбіту Кремля. 

Український народ не може забути тих, хто віддав своє життя, захищаючи рідну державу від російської агресії. Ми не маємо права забути тих, хто був поранений, захищаючи Україну. Не можна залишити наших захисників сам на сам зі своїми проблемами. Я маю велику надію на вашу підтримку та допомогу. Разом у нас усе вийде!», – заявила Яна Зінкевич.

Порошенко у Рівному: наша команда не дозволить “п’ятій колоні” диктувати українському народу волю Москви

Партія “Європейська Солідарність” йде на вибори до Верховної Ради, щоб стати на захист української державності і не дозволити політичним проектам Кремля і Януковича розвернути країну назад до Москви. Про це лідер партії Петро Порошенко заявив під час виступу перед прихильниками у Рівному. Він зауважив, що одразу після президентських виборів почалися активні атаки на декомунізацію, люстрацію, закон про українську мову та здобуту енергетичну незалежність України.

“Зараз вони кажуть: давайте зробимо двопалатний парламент. Для чого? Двопалатний парламент – це є федералізація. Це те, про що мріє Путін – розколоти країну зсередини. Ми йдемо у парламент для того, щоб не дозволити їм це зробити, бо це наша справа – захистити Українську державу”, – наголосив Порошенко.

“Вони подали до Конституційного Суду подання, щоб скасувати декомунізацію і люстрацію. Для того, щоб “п’ята колона” Путіна і Януковича знову заповзла в українську владу. Ми не дозволимо їм це зробити”, – заявив лідер “Європейської Солідарності”.

“Уламки партії Януковича – що “Опозиційна платформа” Бойка-Медведчука, що “Опозиційний блок” Мураєва-Вілкула – стають дедалі агресивнішими. Вони є нашими основними опонентами на цих виборах. Ми маємо стати стіною, щоб захистити Україну. Ми не дамо їм посісти друге місце, на яке вони розраховують. Ми не дамо їм можливості претендувати на участь в новій коаліції, у новому уряді. Ми не допустимо їх до влади, бо вони при владі будуть диктувати волю Москви волелюбному українському народу. Ми їм не дозволимо це зробити”, – наголосив Петро Порошенко.

Олексій Петров: Команда Порошенка рятувала Україну, коли ніхто не давав нашій державі жодного шансу

Кожен кандидат в народні депутати зараз має продемонструвати суспільству власну історію успіху. Виборці мають побачити, що було зроблено за останні 5 років, – переконаний ветеран збройного конфлікту на Донбасі, блогер та член команди «Європейської Солідарності» Олексій Петров. Про це він заявив в ефірі телеканалу “Прямий”.  

«Зараз є гарний приклад. Ветеран війни на Донбасі Валерій Прозапас йде на вибори по одному з мажоритарних округів Запорізької області. Його суперник – депутат від «Опоблоку» – чемпіон з прогулювання засідань парламенту. І він знову балотується», – зазначив Петров.

«Перед тим, як давати оцінку Президенту Петру Порошенку та цьому Верховної Ради, необхідно згадати, в якому стані була Україна у 2014 році. Тоді Україні ніхто не давав і півроку. Усі казали: у вас немає жодного шансу, у вас залишилося кілька місяців. Військові були у нас в гумових капцях та залізних касках. Казна була пуста. Міжнародне співтовариство дивилося на Україну зі сторони в очікуванні – випливуть чи потонуть. В тій ситуації Президент, Парламент та Уряд кожен робив свою роботу. Я вважаю, що робили це добре», – заявив Олексій Петров.

Головними опонентами «Європейської Солідарності» на виборах Петро Порошенко назвав проросійські партії Бойка-Медведчука і Мураєва-Вілкула

Головними опонентами «Європейської Солідарності» на дочасних виборах до Верховної Ради є політичні партії і сили, орієнтовані та підтримувані Росією. Про це п’ятий президент України, голова партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко заявив під час інтерв’ю інформаційному агентству «Главком».

«Політичну силу Бойка-Медведчука вважаю нашим головним опонентом на виборах… Вони претендують на те, щоб зайти у більшість та в Уряд. Але п’ятій колоні – не місце в українській владі: Бойко і Медведчук, Мураєв і Вілкул – всі вони мають залишитися на маргінесі», – наголосив Петро Порошенко.

Лідер партії переконаний, що тільки команда «Європейської Солідарності» здатна зупинити реванш проросійських сил не лише в майбутній Верховній Раді, а й у країні загалом.