fbpx

Меню Закрити

За попередніми підрахунками Михайло Задорожний перемагає у 121 окрузі на Львівщині

За даними паралельного підрахунку голосів, у 121 окрузі (Львівська область) перемагає кандидат від партії «Європейська Солідарність» Михайло Задорожний.

Петро Порошенко: Пропоную об’єднатися насамперед на європейській та євроатлантичній платформі

Після завершення передвиборчих баталій усі демократичні проєвропейські сили повинні об’єднатись у новому скликанні Верховної Ради для спільного продовження курсу на повноправне членство України в НАТО та ЄС, який команда «Європейської Солідарності» заклала за останні 5 років, – про це лідер партії, п’ятий президент України Петро Порошенко заявив під час виступу у прес-центрі партії після оприлюднення результатів екзит-полів.

«Своїм головним партнером ми вважаємо найбільш ідейно близьку до нас партію «Голос»,  якщо офіційні результати ЦВК підтвердять дані екзит-полів. Пропоную негайно стишити емоції виборчої кампанії, об’єднатися насамперед на європейській та євроатлантичній платформі», – підкреслив Петро Порошенко.

Для нового парламенту важливо продовжувати шлях державотворення, зміцнювати економіку, соціальну сферу і розвитку інвестиційного клімату.

«У нас багато можливостей для консолідації навколо законів, потрібних економіці, соціальній сфері, освіті, охороні здоров’я. Законів, необхідних для державотворення і для побудови інвестиційного клімату. Ми готові реалізовувати цю програму і шукати союзників», – наголосив Петро Порошенко.

Петро Порошенко: стратегічне завдання – не допустити до реальної влади представників проросійської «п’ятої колони»

Політичні сили, які за результатами виборів сформують новий склад українського парламенту, мають публічно відмежуватися від проросійської «Опозиційної платформи» і чітко визначити свою позицію щодо неможливості співпраці із партією Бойка-Медведчука. Про це лідер партії «Європейська Солідарність», п’ятий президент України Петро Порошенко заявив, виступаючи перед журналістами одразу після оголошення екзит-полів.  

«Стратегічне завдання – не допустити до реальної влади «Опозиційну платформу». Цих путінських маріонеток не повинно бути ані в Уряді, ані в коаліції, ані в керівництві парламенту.  Щоб вони зсередини уряду не виконували поставлені Путіним і Москвою завдання. Вони мають залишитися на маргінесі політичного життя і під щільною увагою спецслужб.

Ми очікуємо, що вже до ранку всі, хто проходить до Ради, відмежуються від платформи Бойка-Медведчука і засвідчать свою позицію щодо неприйнятності співпраці з «п’ятою колоною», – так як це зробила «Європейська Солідарність» зараз і як ми це робили під час виборчої кампанії», – наголосив Петро Порошенко.

Промова Петра Порошенка: ми – команда державників, для нас інтереси України понад усе

Дорогі українці!

Піврічний виборчий марафон в Україні нарешті завершився. Дякую всім і кожному, хто сьогодні віддав голос за «Європейську Солідарність». Ми зробимо все, щоб виправдати довіру, яку ви надали нашій команді. Це було нелегко для нас  і для вас.

Ми були головною мішенню на цих виборах. На нас було націлене вістря російської пропаганди. На нас концентрувала увагу «п’ята колона». Проти нас за допомогою силових структур та колишніх топ-чиновників з адміністрації Януковича постійно влаштовувалися провокації. А влада при цьому крізь пальці дивилася на активність «п’ятої колони» .

На превеликий жаль,  нас, а не «Опозиційну платформу», атакували і деякі партії проєвропейського,  патріотичного спрямування.

Така лінія явно не сподобалася виборцям. Ці партії, як бачимо з результатів усіх егзит-полів, не долають п’ятивідостковий бар’єр і не потрапляють до Ради.  Шкода. Тому що вони розпорошили від 10 до 15% голосів, які перерозподіляться на користь більших партій – в тому числі і проросійських.  До виборів вони не почули нашого заклику до об’єднання. Ми тепер повинні і готові представляти у новій Раді інтереси їхніх виборців. Ми точно будемо робити все для того, щоб виправдати вашу довіру.

Отже, українці,  – судячи за результатом егзит-полів – вирішили, що проєвропейська, українська, бійцівська команда, наш парламентський загін спецпризначення – потрібен у Верховній Раді.  Особисто у мене не було в цьому жодних сумнівів. Дякую, дорогі співгромадяни, ще раз дякую всім, хто підтримав нашу команду і дякую команді за потужну роботу.

Нам з вами боротися за Україну. Нам з вами зупиняти російський реванш. Нам з вами – спільно забезпечувати незворотність курсу України в Євросоюз і НАТО. Наші рішучі дії по звільненню Криму. Наші рішучі дії по звільненню Донбасу. Це – стратегічні завдання.

Стратегічне завдання – не допустити до реальної влади «Опозиційну платформу». Цих путінських маріонеток не повинно бути ані в Уряді, ані в коаліції, ані в керівництві  парламенту.  Щоб вони зсередини уряду не виконували поставлені Путіним і Москвою завдання.

Вони мають залишитися на маргінесі політичного життя і під щільною увагою спецслужб.

Ми очікуємо, що вже до ранку  всі, хто проходить до Ради, відмежуються від платформи Бойка-Медведчука і засвідчать свою позицію щодо неприйнятності співпраці з «п’ятою колоною», – так як це зробила ЄС зараз і як ми це робили під час виборчої кампанії.

Ми, «Європейська Солідарність»,  маємо всі якості, щоб не дати  втягнути Україну в реалізацію московських сценаріїв, яким ми успішно давали відсіч протягом п’яти років.

Своїм головним партнером ми вважаємо найбільш ідейно близьку до нас партію «Голос»,  якщо офіційні результати ЦВК підтвердять дані егзит-полів. Пропоную негайно стишити емоції виборчої кампанії, об’єднатися насамперед на європейській та євроатлантичній платформі.

Під час кампанії я неодноразово наголошував на тому, що ми йдемо до Верховної Ради України не за посадами.  Ми йдемо відстоювати стратегію, цінності і принципи.  Так, як ми боронили державу протягом 5 років, поки хтось займався іншими справами.

Поза формальним розподілом на владу та опозицію, ми готові до стратегічної та ситуативної співпраці з усіма, хто підтримуватиме курс на вступ до ЄС та НАТО. 

Ще раз наголошую: ми – команда державників. І принцип «чим гірше, тим краще» – це точно не про нас.

Ми завжди будемо говорити одним голосом на міжнародній арені, відстоюючи наші національні інтереси. Для нас інтереси України є понад усе.

Я використаю весь досвід, знання та зв’язки, здобуті за останні роки, а також спрямую зусилля на посилення нашої міжнародної коаліції. Коаліції, яка була створена нашою командою разом з нашими партнерами. І ми не дозволимо Путіну і його «п’ятій колоні», дилетантам або популістам цю коаліцію зламати.

Я допомагатиму з підтримкою союзників, разом ми будемо протистояти російській агресії.

Ми продовжимо ефективну дипломатію в українських національних інтересах і не дамо винести Україну за дужки світових процесів, зробити її розмінною монетою у чужих іграх. Ще раз хочу наголосити про принцип “нічого про Україну без України” . Він залишається пріоритетним на порядку денному.

Пріоритетною для нас є і реалізація положень Конституції, що визначають найпершим завданням влади роботу над вступом до ЄС і НАТО. Ці зміни до Конституції зробила наша команда. Впевнений, що ця робота буле сприяти зміцненню нашої державності.  

Ми знаємо, що саме на цьому шляху до Європейського Союзу слід шукати розв’язання проблем бідності, тарифів. Саме на шляху до НАТО нам треба шукати припинення агресії на Донбасі і повернення Криму в Україну – а України в Крим.

Ми знаємо, що до Верховної Ради обрано чимало депутатів різних фракцій, які так само як і ми бачать шлях України в ЄС. Коли пил від перегонів спаде, вони зможуть побачити нашу руку, яку наша команда подає для партнерства. Знаю, що у нас багато можливостей для консолідації навколо законів, потрібних економіці, соціальній сфері, освіті, охороні здоров’я.  Законів, необхідних для державотворення.  І законів для побудови інвестиційного клімату. Ми йдемо до Верховної Ради реалізовувати цю програму і готові шукати союзників.

Я пишаюсь нашою командою. Вона добре попрацювала під час кампанії і ще краще працюватиме у Верховній Раді України. Бо ви обираєте не лише тих, хто буде вас представляти в Раді, але й тих, хто буде за вас боротися. Ми вміємо це робити – і будувати, і боротися, і захищати. Ми – команда “Європейської Солідарності”, яка повністю віддана Україні.

Просто і легко не буде. У 2014 році легко теж не було. Але ми вистояли тоді, більше того – ми зробили значні кроки вперед у багатьох сферах. Хочу вас запевнити – ми точно вистоїмо й зараз. Ніхто нашу команду не зламає. Ми обов’язково доведемо до кінця справу побудови вільної, незалежної, сучасної і заможної європейської Української держави, яка стане членом НАТО та Європейського Союзу.

Час розкидати каміння минув. Настав час збирати каміння і продовжити будувати. Будувати гідне європейське майбутнє вільної, великої Української держави. Саме за це проголосували виборці. Саме для цього  «Європейська Солідарність» прийшла до Верховної Ради і виконає свій обов’язок.

Україна переможе!

Слава Україні!

Михайло Забродський: у новому парламенті ми будемо захищати від скорочення фінансування армії і виробництво військової техніки

Партія «Європейська Солідарність» у новому парламенті буде робити все, щоб запобігти скороченню витрат на армію, – про це на брифінгу заявив Герой України, генерал-лейтенант, кандидат в народні депутати Михайло Забродський.

«Захищаючи інтереси Збройних сил України в парламенті, маємо пам’ятати і про «війну» високих технологій. У жодному разі не можна допустити зменшення військового потенціалу, згортання дослідницьких програм у цій сфері і власного виробництва озброєння та військової техніки», – наголосив він.

Михайло Забродський підкреслив: «Чіткі пріоритети – це засоби управління, протиповітряна оборона, військово-морські і повітряні сили».

«Особливим напрямком є продовження створення і вдосконалення вітчизняного ракетно-військового комплексу широкого спектру призначення», – додав Михайло Забродський.

«Ще одним важливим напрямком нашої боротьби у парламенті стане захист соціальних позицій військовослужбовців. У жодному разі не можна допустити згортання програм соціального захисту військовослужбовців, програм реабілітації постраждалих у ході військової агресії на Донбасі», – зауважив Михайло Забродський.

«Найголовніше, аби наші ЗСУ не стали об’єктом політичного торгу і «розмінною монетою» при досягненні будь-яких міжнародних домовленостей із партнерами», – наголосив генерал Забродський.

Артур Герасимов: Всі, хто не хоче реваншу і прагне продовження євроатлантичного курсу, мають довести це на виборчих дільницях

Явка на дострокових парламентських виборах наразі набагато нижча, ніж була навесні під час президентських виборів. Головне завдання проукраїнських політичних сил, які отримають депутатські мандати у новому парламенті – не допустити проросійського реваншу. Про це заявив кандидат від партії «Європейська Солідарність», народний депутат України Артур Герасимов в ефірі телеканалу Прямий.

«Хотів би звернутись до всіх виборців, кому не байдужа доля України, до всіх, хто хоче продовження руху до Європейського Союзу і НАТО і всіх, хто не хоче реваншу, піднятися, піти на виборчі дільниці і підтримати цей курс на НАТО та ЄС», – заявив Артур Герасимов.

«Вже можемо говорити, що ці вибори набагато більш брудні, складніші, ніж були ті, які проводились у 2014 році. Ви пам’ятаєте – і президентські, і парламентські вибори 2014 року, не дивлячись на активну фазу війни, були визнані світом як відкриті, демократичні. Вибори президентські на початку цього року – весь світ визнав їх як одні з найбільш демократичних в історії України. Сьогодні ми бачимо велику масу порушень, які не фіксувались на попередніх виборах», – зазначив Артур Герасимов.

«Сьогодні можу вам сказати твердо, що захист нашого курсу на НАТО і ЄС – це було, є і буде завданням «Європейської Солідарності». Ключова наша відмінність від будь-якої партії – ми не тільки хочемо це зробити, ми знаємо як це зробити. Ми будемо за це битися і боротися, на відміну від багатьох, хто хоче постояти збоку, чекаючи, що воно впаде з неба. Головний здобуток Петра Порошенка як президента України, його політичної команди – те, що ми відродили українську армію. Ми не тільки відродили українське військо, ми відродили дух українського воїна, відродили зброю, якою вони стримують агресора. Саме через те, що об нашу армію російська агресія обламує зуби, – вони роблять все для того, щоб зламати нас і розхитати зсередини. Ви це бачите майже кожного дня, адже цей реванш і в діях, і в конкретних заявах проти нашого курсу на Європу та НАТО», – підкреслив Артур Герасимов.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: сьогодні «Європейська Солідарність» веде боротьбу з проросійськими силами за європейське майбутнє України

Курс, яким команда «Європейської Солідарності» п’ять років вела українську державу, має обов’язково бути продовжений. Україна має бути передбачуваною для наших міжнародних партнерів, а міжнародна політика повинна мати спадковість. Про це Віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, кандидат в народні депутати від партії «Європейська Солідарність» Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила на брифінгу у прес-центрі партії.

«Для «Європейської Солідарності» зараз визначальним є те, наскільки вагомим буде представництво партії в новому складі парламенту. Від цього залежить подальше ухвалення законопроектів з євроінтеграційного пакету. Ми будемо уважно слідкувати за тим, щоб у коаліційну угоду увійшли законопроекти, які входили до дорожньої карти європейської інтеграції, виконання Угоди про асоціацію. Я говорю про чотири пріоритети виконання Угоди: інтеграція до енергетичного ринку Європи, цифрового ринку ЄС, поглиблення митної співпраці і взаємодія в рамках Шенгенської зони», – заявила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції зазначила, що у новому складі парламенту спротив проти ухвалення євроінтеграційних документів буде набагато більшим: «Ми будемо добиватися, щоб голосування за євроінтеграційні законопроекти дорожньої карти, які вже підготовлені, відбулись в перші дні роботи нового парламенту».

Сергій Алєксєєв: типові порушення, зафіксовані у день голосування – незаконна агітація, фотографування і псування бюлетенів

Під час голосування на позачергових виборах до Верховної Ради спостерігачами та представниками штабів «Європейської Солідарності» зафіксовані типові порушення – незаконна агітація, видача бюлетеня без пред’явлення паспорта, видача бюлетеня за кандидатів, які змінили місце голосування, фотографування та псування бюлетеня, викривлення інформації у виборчому бюлетені. Про це на брифінгу повідомив представник виборчого штабу партії, народний депутат України Сергій Алєксєєв.

«У нашому  виборчому штабі працює потужна юридична служба, у нас є спостерігачі на кожній виборчій дільниці. На жаль, станом на 16.00 були зафіксовані порушення, серед яких є брудні і кричущі»,- повідомив Сергій Алєксєєв.

Зокрема, в Луганській області у 112 окрузі виборцям масово надходять СМС повідомлення від імені одного з кандидатів у народні депутати України.

У Тернопільській області (ОВК 167) зафіксовано факт розміщення матеріалів передвиборчої агітації від політичних партій «Голос» та «Сила і честь». На зауваження офіційного спостерігача представники комунальної служби зняли агітаційні матеріали.

У Херсонській області Голова ОВК 183 від кандидата Михайла Опанащенка (суб’єкт висування – «Опозиційна платформа – За життя») на декількох бюлетенях без законних підстав поставила штамп «Вибув» навпроти кандидата від «Європейської Солідарності» Юрія Кирилова. Викликана поліція, складено акт про порушення. Готується відповідна скарга до ОВК. «Це взагалі кричуще порушення»,- наголосив Сергій Алєксєєв.

У Херсонській області, за інформацією ОПОРИ, члени виборчої комісії не проставили штамп «Вибув» навпроти прізвища кандидата Кирила Подостройця («Опозиційна платформа – За життя»), який вибув відповідно до постанови ЦВК від 7 липня № 1524.

У Сумській області (ОВК 160) журналіста від партійної газети не пустили до приміщення виборчої дільниці, стверджуючи, що на посвідчені підроблено печатку. Було складено акт і викликано поліцію.

У м. Київ у 216 окрузі Голова комісії («Опозиційний блок») перебував в стані алкогольного сп’яніння. Прибула поліція та представники ЗМІ, складено акт.

Мустафа Джемілєв: Я проголосував за політичну силу, яка домоглась внесення до Конституції курсу на ЄС і НАТО

У новому парламенті повинно бути достатньо представників активних патріотичних сил, які протистоятимуть проросійському реваншу – про це в інтерв’ю телеканалу «Прямий» заявив лідер кримськотатарського народу, кандидат у народні депутати від партії «Європейська Солідарність» Мустафа Джемілєв.

«Зараз дуже тривожний час, приходять нові політичні сили. Не зрозуміло, які вони будуть, що вони будуть робити. Тому я голосував за ті сили, які домоглися внесення змін до Конституції у визначенні курсу України по вступу до Євросоюзу і НАТО. Зараз повертаються ті сили, проти яких у нас був Майдан, Революція Гідності. Люди, які були в розшуку, зараз вказують українському народові, як жити. І це викликає тривогу.

Щоб реваншу не було, дуже важливо, щоб в парламенті було якомога більше представників патріотичних сил, які відстоюватимуть незалежний курс України, курс на євроатлантичну інтеграцію, курс на відновлення територіальної цілісності України», – наголосив Мустафа Джемілєв.

Андрій Парубій: я проголосував за успішну Україну, за шлях в ЄС і НАТО

Голова Верховної Ради України, кандидат в народні депутати від партії «Європейська Солідарність» Андрій Парубій під час голосування на виборчій дільниці повідомив журналістам, що апарат парламенту готовий до швидкої організації роботи нового скликання.

Він також висловив сподівання, що в новообраному парламенті буде сформована проукраїнська більшість, яка продовжить курс України на членство в НАТО і ЄС.

«Сподіваюсь, що українські сили в цій Раді будуть мати більшість. Я голосував за успішну Україну, щоб наша держава й надалі рухалась в НАТО та ЄС. Переконаний, що ми не дамо змінити ті ключові напрямки, які ми започаткували за п’ять років. Щоб робота Верховної Ради України без довгих пауз могла швидко і ефективно продовжитись, треба обрати якісних народних депутатів. Тих, які не будуть вчитися рік-два-три і внутрішній, і міжнародній політиці. Ми в стані війни, в нас немає багато часу, тому потрібні такі народні депутати, які зможуть відразу з ходу продовжити роботу Верховної Ради України», – підкреслив Андрій Парубій.